"Ojciec Mateusz" sezon 22. Jednak powstaje nowy sezon! Co czeka mieszkańców Sandomierza? [CO SIĘ WYDARZY]

Mimo ostatnich plotek ksiądz Mateusz wcale nie odchodzi z Sandomierza, a serial "Ojciec Mateusz" się nie kończy! Właśnie powstaje 22. sezon! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

W jednym z ostatnich odcinków "Ojca Mateusza" wszyscy wstrzymali oddech. Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) został oskarżony o złamanie tajemnicy spowiedzi i na plebanię w Sandomierzu trafił nowy duchowny! Na szczęście cała sytuacja się wyjaśniła i ksiądz Żmigrodzki nie znika z serialu. Wręcz przeciwnie - właśnie powstaje nowy, 22. sezon!

Morderca w konfesjonale! Ksiądz Mateusz złamie tajemnicę spowiedzi?Zobacz więcej

Po wakacjach zajdą poważne zmiany w związku Ewy (Edyta Olszówka) Wojtka (Jakub Wesołowski). Lekarz zaproponuje ukochanej wspólne mieszkanie! Kobylicka jednak nie będzie zachwycona tym pomysłem i poprosi Schillera, by trochę z tym zaczekali, co bardzo go zmartwi Później Ewa zwierzy się Możejce (Piotr Polk), że czuje się bezpieczniej mając własne mieszkanie i boi się wykonać ten krok naprzód.

Tymczasem Gibalski (Rafał Cieszyński) wraz z żoną (Alżbeta Lenska) będą mieli coraz więcej roboty przy bliźniakach. W końcu Agata uzna, że musi odpocząć od dzieci i zrzuci na męża wszystkie obowiązki. Kiedy jednak Przemek dowie się, że jego żona, zamiast zajmować się dziećmi, chodzi na spotkania w koleżankami, mocno się wścieknie. W końcu dojdzie między nimi do ostrej kłótni i Gibalski wyprowadzi się na komendę...

Nowe nadjedzie także w życiu Pluskwy (Eryk Lubos), który postanowi zostać taksówkarzem. Kupi sobie nowe auto i zda egzamin z topografii miasta. Niestety nie wszystko pójdzie po jego myśli, ponieważ w Sandomierzu pojawi się mafia, która będzie psuć dobre imię taksówkarzy poprzez zawyżanie rachunków za przejazdy.

W "Ojcu Mateuszu" nie zabraknie oczywiście wielu różnych zagadek kryminalnych! W Sandomierzu pojawi się handel dopalaczami sprowadzanymi z Anglii, co doprowadzi do śmierci z przedawkowania i krwawej bójki. Poza tym proboszcz plebanii w Sandomierzu spotka przed kościołem nastolatka (Michał Zieliński) i wszystko będzie wskazywać na to, że to zaginiony przed laty Piotrek, syn jednej z mieszkanek Sandomierza. Zaś jeden parafianin (Przemysław Kozłowski) wyzna Mateuszowi podczas spowiedzi, że przed laty sprzedał swoje dziecko!

Co jeszcze się wydarzy? Dowiemy się wkrótce!

Co łączy Lucyfera i ojca Mateusza? Zobacz nasz zaskakujący ranking!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×