"Ojciec Mateusz" sezon 22. Możejko i Justyna znowu razem?! Inspektor zrozumie, że to miłość jego życia! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" Możejko wyzna Ewie, że żałuje kilku swoich wyborów i że stracił miłość swojego życia! Znowu będzie z Justyną?! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

Inspektor Możejko (Piotr Polk) z "Ojca Mateusza" nie miał szczęścia w życiu prywatnym. Kiedy w końcu związał się z Justyną (Tamara Arciuch) wydawało się, że będą szczęśliwi, ale Orest nie chciał przenieść ich związku na kolejny etap, co doprowadziło do rozstania.

Ewa i Wojtek zamieszkają razem? Lekarz chce zrobić kolejny krok!Zobacz więcej

Mimo to w nowym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" to do niego zwróci się Ewa (Edyta Olszówka), by zasięgnąć rady w sprawie swojego związku. Będzie bała się zamieszkać razem z Wojtkiem (Jakub Wesołowski), ale Możejko poradzi jej, by posłuchała głosu serca. Niespodziewanie inspektor zdobędzie się na niespodziewane wyznanie. Opowie Ewie, że on sam źle postąpił i żałuje kilku swoich decyzji. - Najbardziej tego, że kiedyś się wystraszyłem i nie zaryzykowałem. - westchnie smutno. Powie jej też, że przez to stracił miłość swojego życia!

Czy Orest postanowi zawalczyć o swoje szczęście i na nowo związać się z Justyną? Tego dowiemy się niebawem!

Natalia trafi do sekty! Co na to ksiądz Mateusz?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×