"Ojciec Mateusz" sezon 22. Natalia trafi do sekty! Co na to ksiądz Mateusz? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" Natalia straci sens życia! Wtedy w jej życiu pojawi się sekta, do której dołączy i znajdzie się w niebezpieczeństwie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

Nowy sezon "Ojca Mateusza" na pewno nas nie zawiedzie! Czeka nas sporo zagadek kryminalnych, w których ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) będzie współpracował z sandomierską policją. Jednak nie przewidzi, że największa tragedia może zdarzyć się w jego najbliższym otoczeniu!

Nocul ma kochankę?! Basia odkryje wiadomości od innej kobiety!Zobacz więcej

Już w pierwszym odcinku kolejnego sezonu serialu "Ojciec Mateusz" duchowny zauważy, że jego gospodyni, Natalia (Kinga Preis) wygląda na przygnębioną i zapyta ją, co się dzieje. Ta opowie mu o swoich rozterkach i poprosi o urlop. - Czuję, że się wypaliłam. Siedzę od lat w jednym miejscu... - zdradzi mu. Niedługo później babcia (Aleksandra Górska) dowie się, że w Sandomierzu są organizowane zajęcia dla osób zmęczonych życiem i namówi Natalię, by na nie poszła. W ten sposób Borowik trafi do willi, w której działa "Raj" i pozna Nefryta (Cezary Studniak).

Mężczyzna od razu wykorzysta okazję i namówi Natalię na "katolicką jogę". - Powinna się pani otworzyć na własne potrzeby - powie jej. Kiedy Mateusz dowie się, że Natalia dołączyła do "Raju", bardzo się zdenerwuje, bo wie, że to sekta, którą policjanci próbują namierzyć! Tymczasem w willi Nefryta dojdzie do tragedii i Natalia znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie! Jak to się skończy? Dowiemy się na jesieni!

Grzegorz Daukszewicz znów zagra w serialu! I to grubą szychę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×