"Ojciec Mateusz" sezon 22. Nocul ma kochankę?! Basia odkryje wiadomości od innej kobiety! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" małżeństwo Noculów czeka kryzys! Basia znajdzie znajdzie w telefonie męża pełne uwielbienia wiadomości od innej kobiety! Mietek ma romans? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" sezon 22. już od września w TVP1! - sprawdź program tv

Już na jesieni zobaczymy nowy sezon "Ojca Mateusza"! Oprócz zagadek kryminalnych, będziemy również śledzić perypetie bohaterów w ich życiu prywatnym. Okazuje się, że nie tylko Gibalski (Rafał Cieszyński) będzie miał problemy w małżeństwie!

Jednak powstaje nowy sezon! Co czeka mieszkańców Sandomierza?Zobacz więcej

W jednym z odcinków nowego sezonu na plebanii pojawi się Basia Noculowa (Ewa Konstancja Bułhak). Odwiedzi Natalię (Kinga Preis), by poskarżyć się na męża! Będzie pewna, że Mietek (Michał Piela) ją zdradza. Jako dowód pokaże Natalii pełne uwielbienia wiadomości, które Nocul dostaje od jakiejś kobiety. - Romansów mu się zachciało! A ja mu tak bardzo ufałam... - wykrzyczy bardzo oburzona Basia.

Borowik nie uwierzy, że sympatyczny policjant mógłby mieć romans, więc zasugeruje przyjaciółce, by nie wyciągała pochopnych wniosków i najpierw porozmawiała z mężem. Natalia uzna, że Mietek może mieć... stalkerkę! Jaka okaże się prawda?

Huczne chrzciny u Gibalskich! Kto pojawi się na uroczystości?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×