"Ojciec Mateusz" sezon 24. Katarzyna Herman i Tomasz Oświeciński znowu w serialu! Kogo zagrają tym razem? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Ojciec Mateusz" zobaczymy ponownie Katarzynę Herman i Tomasza Oświecińskiego! Kogo zagrają tym razem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" nowe odcinki po wakacjach 2020 w czwartki o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Każdy sezon serialu "Ojciec Mateusz" to nowe historie kryminalne, więc i nowi bohaterowie. Po ponad 300. odcinkach to nic dziwnego, że aktorzy grający w produkcji TVP często się powtarzają!

Natalia i Pluskwa wreszcie będą razem? Metamorfoza gospodyni księdza! Zobacz więcej

Tak będzie też i w 24. sezonie! Jak dowiedział się "Kurier TV" w jednym z odcinków zobaczymy Katarzynę Herman, która już dwukrotnie w przeszłości zagrała w "Ojcu Mateuszu".

Za pierwszym razem wcielałam się w młodą, luksusową żonę Jana Nowickiego. O ile pamiętam, to ja zamordowałam. Podczas kolejnej wizyty byłam matką chłopaka uwikłanego w kryminalną historię. Teraz gram artystkę, Magdę Stachowiak, która zostanie ofiarą - zdradza aktorka.

W innym epizodzie pojawi się także Tomasz Oświeciński, który podobnie jak Katarzyna Herman, po raz trzeci pojawi się w Sandomierzu.

Chyba po raz trzeci zostałem zaproszony do udziału w "Ojcu Mateuszu". Tym razem jestem czarnym charakterem, ale nie sprawcą. Stryj, którego gram, ma swoje zasady. Cieszę się na spotkanie z moim serdecznym kolegą, Rafałem Cieszyńskim - mówi aktor.

Oboje zgodnie stwierdzą, że lubią wracać na ten plan. Nowe odcinki "Ojca Mateusza" już jesienią!

Ten sam aktor, inna postać. Zobacz, kto zagrał kilka ról w tym samym serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×