"Ojciec Mateusz" sezon 24. Morus zatruje życie Noculowi! Co wymyśli? [CO SIĘ WYDARZY]

Michał Piela zdradził, że w nowych odcinkach "Ojca Mateusza" Morus zatruje życie jego bohaterowi! Co wymyśli? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" nowe odcinki po wakacjach 2020 w czwartki o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Odkąd nowym naczelnikiem został Morus (Redbad Klynstra-Komarnicki), policjanci z Sandomierza mają z nim sporo kłopotów. Okazuje się, że w nowych odcinkach serialu "Ojciec Mateusz" Morus nadal będzie w formie!

Natalia i Pluskwa wreszcie będą razem? Metamorfoza gospodyni księdza! Zobacz więcej

Michał Piela, czyli serialowy Nocul, zdradził, że Morus zatruje życie jego bohaterowi! W wywiadzie dla "Tele Tygodnia" uchylił rąbka tajemnicy i powiedział, co czeka jego bohatera w życiu zawodowym. Okazuje się, że naczelnik będzie miał mnóstwo dziwnych pomysłów i jak zawsze będzie składał policjantom, w tym Możejce (Piotr Polk), niezapowiedziane wizyty.

Prywatnie nieźle mu się wiedzie i nie ma żadnych powodów do narzekań. W życiu zawodowym nie jest już tak pięknie i różowo. Głównie za sprawą Morusa, który w nowych odcinkach będzie zatruwał życie Noculowi. Zresztą nie tylko jemu spędzi on sen z powiek, bo Naczelnik Komendy Wojewódzkiej postawi całą sandomierską jednostkę na baczność, wpadając z nieoczekiwanymi wizytami - zdradził aktor.

Co dokładnie wymyśli Morus? Jedno jest pewne - będzie się działo!

Artur Żmijewski powraca jako ksiądz detektyw! Tłumy gapiów obserwują realizację nowych odcinków hitu TVP!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×