"Ojciec Mateusz". Tamara Arciuch pokazała dorosłego syna! Fani są zachwyceni 21-latkiem!

Tamara Arciuch z okazji urodzin syna, postanowiła złożyć mu życzenia za pośrednictwem Instagrama. Pokazała jego nowe zdjęcia, a fani są zachwyceni! Jak wygląda dziś Krzysztof? Jest podobny do matki? Sprawdź!

Multimedia

Tamara Arciuch jakiś czas temu wyznała, że w "Niani" zagrał jej syn, Krzysztof! Aktorka pokazała scenę z serialu i przyznała, że ciężko było jej grać wredną Karolinę przy swoim 6-letnim dziecku!

Dziennikarka pokazała syna. Tadeusz kończy 31 lat i zaczyna karierę w Los Angeles. "Tadek - jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna"Zobacz więcej

Teraz jednak Tamara Arciuch postanowiła pokazać, jak jej syn wygląda dziś. Krzysztof obchodził 21. urodziny, więc jego matka postanowiła złożyć mu życzenia na Instagramie. Pokazała jego dawne i obecne zdjęcia, które podpisała słowami:

Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie ,ukształtował mnie. Tak-nie ja jego a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją teraz juz partnerem . Wszystkiego najlepszego Synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś.

Fani od razu zaczęli komplementować 21-latka! Twierdzą, że wyrósł na przystojnego mężczyznę i jest podobny do matki. Oto niektóre z komentarzy (pisownia oryginalna):

Ladny chlopak, oczy ma pi pani

Przystojny, młody mężczyzna. Gratuluję

OMG ma pani mega przystojnego syna widać uroda po mamie ❤️ wszystkiego najlepszego dla syna i gratulacje dla pani 👏

Rzeczywiście widać podobieństwo?

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • WYSTAPI (gość)

    TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

    15.06.2020 15:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×