"Ojciec Mateusz". Telewizja Polska zmieniła dzień emisji serialu o księdzu detektywie! Sprawdź, kiedy oglądać kolejne odcinki!

Ważna informacja dla wszystkich fanów serialu "Ojciec Mateusz". Obyczajowo-kryminalna produkcja TVP zmieni porę emisji! Zobaczcie, kiedy teraz będzie można oglądać "Ojca Mateusza"!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" - kiedy teraz oglądać? Sprawdź program TV

Ważne zmiany dotyczące emisji serialu "Ojciec Mateusz". Lubiona przez widzów produkcja TVP zmienia dzień emisji! Serial, który do tej pory był emitowany w czwartki na TVP 1, teraz będzie emitowany w piątki!

Nie zmienia się godzina emisji; "Ojciec Mateusz" dalej będzie emitowany o godzinie 21:00. Skąd zmiana dnia emisji? Tego Telewizja Polska nie wyjaśniła, poza tym, że postanowiono dokonać natychmiastowej korekty ramówki.

Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! Kogo zobaczymy w gościnnych rolach?Zobacz więcej

Wszystko to oznacza, że najbliższy odcinek "Ojca Mateusza" będzie można obejrzeć w piątek, 5 lutego, o godzinie 21:00 na antenie TVP 1.

Jednocześnie dodajmy, że właśnie trwają prace nad 25. sezonem serialu, który na antenie TVP zobaczymy już wiosną. W nowych odcinkach zobaczymy oczywiście księdza Żmigrodzkiego, mieszkańców plebanii oraz całą ekipę sandomierskiej policji. To jednak oczywiście nie wszystko! Gościnnie na ekranie pojawią się takie gwiazdy jak Ewa Gawryluk, Stefano Terrazzino, Maciej Damięcki, Przemysław Cypryański, Grzegorz Warchoł, Robert Wabich, Jacek Bończyk, Marta Wiśniewska, Piotr Nowak, Karol Pocheć i Jacek Knap.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • były widz (gość)

  Za maski dziękuję. A szkoda bo serial był dużo lepszy niż kom. Alex. Tam oglądam tylko psa

  26.03.2021 18:51
 • Lilka (gość)

  Jak kolejne odcinki będą grać w tych maskach to więcej nie będę oglądać. Chce na coś fajnego patrzeć. Co chcą pokazać? Nowa normalność?pranie mózgu. Nie po to film oglądam żeby widzieć i słyszeć to co na co dzień widzę. Jesli Kolejny odcinek bedzie o maseczkach, covid i testach, to koniec. Będę Bojkotować. Niech sobie sami żyją ta nowa normalnoscia i sami robią oglądalność. No po prostu nie da się na to patrzeć.

  12.03.2021 22:55
 • Staly widz (gość)

  Kretynizm. Serial Blondynka nowy sezon o godzinie poznej...po co i dla kogo taka godzina? Czwartek byl od zawsze z Ojcem Mateuszem. Kurski stuknij sie w leb.

  11.02.2021 23:42
 • a (gość)

  To odpowiedź na informację Polsatu, że Twoja Twarz Brzmi Znajomo przechodzi na piątek 20:00?

  06.02.2021 14:51
 • pytanie tylko po co skoro i tak są to powtórki (gość)

  Coś za często ostatnio manewrują przy układzie ramówki. Np. kolejna zmiana pory emisji Na sygnale. Nie tylko zmiana godziny, ale i dnia. Co prawda kiedyś już tak było, że był w czwartki ok. 21, ale to było dość dawno. Teraz znów ma tak być. I może stąd zmiana w emisji Ojca Mateusza. Tylko czemu już teraz skoro póki co są to stare odcinki. Co innego gdy wystartuje nowy sezon. Wtedy byłoby to bardziej uzasadnione. W tym 25 sezonie czekam na odcinek ze Stefano Terrazzino. P.S. Tak na marginesie to cały czas mam takie przekonanie, że gdyby ostatni TZG toczył się normalnie to Stef wygrałby tę edycję, bo tańcząca z nim Julia Wieniawa była świetna. Jej finałowa rywalka i późniejsza zwyciężczyni dostała się do finału trochę fartem. Kilka ostatnich odcinków było naprawdę dziwnych. Na czele z niby półfinałem. Zdaje się też, że gdyby Edyta Zając przyjęła propozycję udziału w tzg wcześniej, a nie po rozwodzie to bardzo możliwe, że nie powiodłoby jej się aż tak w pr. Dla mnie, jak i dla wielu innych widzów tzg zwycięzcami tej edycji są Julia i Stefano.

  03.02.2021 11:50
 • Ghg (gość)

  Z tego co wiem Blondynka przechodzi na 21:50 w piątki.

  02.02.2021 23:45
 • Gość (gość)

  A co z Blondynką która była emitowana o tej porze?

  02.02.2021 21:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×