Ojciec Mateusz

„Ojciec Mateusz”. Piotr Polk przeszedł przeszczep nerki. Nikt nie wiedział, w jakim stanie zdrowia był naprawdę! „Wolałem walczyć o zdrowie w ciszy”

Piotr Polk to lubiany przez widzów aktor, który jakiś czas temu wprawił fanów w osłupienie przyznając publicznie o chorobie. Niewielu bowiem wiedziało, że jego stan zdrowia był na tyle fatalny, że konieczny był przeszczep nerki! - Nie chciałem wzbudzać współczucia czy litości - mówi w wywiadzie. - Okres, kiedy chorowałem, otworzył mi oczy na wiele spraw.

09.12.2022Ojciec Mateusz

„Ojciec Mateusz" odcinek 366. Jeden z policjantów zostaje znaleziony nieprzytomny. Tymczasem Natalia odkrywa w sobie wojennego ducha [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Ojciec Mateusz" odcinek 366. - streszczenie. Eryk i Anna to szczęśliwe małżeństwo, a konflikt rodzi między nimi gra komputerowa. Mężczyzna spędza przy niej większość czasu, a kontaktuje się tylko z innymi graczami. Wśród nich jest jeden z policjantów i Pączek zatrudniony na plebanii. Sytuacja komplikuje się, gdy gracz pada ofiarą napaści, a policjant zostaje znaleziony nieprzytomny.

25.11.2022Ojciec Mateusz

"Ojciec Mateusz". Piotr Polk musiał przejść przeszczep nerki. Stan zdrowia aktora był fatalny! "To była prawie dwuletnia walka, żeby stanąć na nogi"

Piotr Polk, doskonale znany widzom z takich seriali jak "Ojciec Mateusz" i "Przyjaciółki", skrywał cierpienie powodowane przez chorobę. - Czułem, że jestem coraz słabszy, a mój organizm jest coraz bardziej zatruty - wspominał trudny okres, który zakończył się poważną operacją. Aktor musiał poddać się procedurze przeszczepienia kluczowego dla organizmu organu.

07.11.2022Ojciec Mateusz

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×