"Okiem Ohme. Polka na diecie" czyli jak odchudzają się Polki?

Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? Czy można nazwać to już obsesją? Jak wiele Polki są gotowe poświęcić dla figury modelki? Premiera programu „Okiem Ohme. Polka na diecie” w środę, 29 października o godz. 22:00 na TLC.

Multimedia

W kolejnej odsłonie swojego programu Małgorzata Ohme sprawdzi, jak walczymy ze zbędnymi kilogramami, po jakie środki sięgają kobiety oraz jak na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zmieniło się nasze podejście do diet i życia z rozmiarem XXL. Poznamy również przejmujące historie kobiet, które postanowiły wypowiedzieć wojnę nadwadze.

  • W nowej odsłonie mojego programu będę szukać odpowiedzi na pytania: dla kogo i przede wszystkim dlaczego się odchudzamy? Jakie są kobiece ideały piękna? Czy można mieć rozmiar XXL i być szczęśliwym? Jak presja środowiska oraz stygmatyzacja otyłych wpływa na naszą samoocenę? Co zrobić, gdy prowadzenie zdrowego tryb życia zamienia się w obsesję odchudzania? – zdradza Małgorzata Ohme, prowadząca program „Okiem Ohme. Polka na diecie”.

ZBYT OTYŁA BY ŻYĆ

Jednym z gości specjalnych w programie jest Agnieszka Czerwińska, jedna z najbardziej znanych polskich modelek "plus size". Kiedyś ważyła 125 kilogramów, teraz jest lżejsza o 60 kg i prowadzi bardzo dobrze prosperującą agencję modelek plus size. Agnieszka Czerwińska bardzo dobrze pamięta dzień, w którym postanowiła zmienić swoje życie. - To był 2008 rok, 30 czerwca, operacja wycięcia żołądka mojej mamy, która miała nowotwór złośliwy. Zapytałam lekarza, czy moja mama przeżyje, na co on odpowiedział, że ani Pani, ani mama nie przeżyjecie, bo jesteście za grube. To była kropka nad i – zdradza w rozmowie z prowadzącą program „Okiem Ohme. Polka na diecie”.

KONTROWERSYJNE METODY ODCHUDZANIA

Wiele osób szuka drogi na skróty, sięgając po suplementy, a często nawet nielegalne środki gwarantujące szybką utratę wagi. Elektrowstrząsy, hipnoza czy dinitrofenol - śmiercionośny spalacz tłuszczu. Okazuje się, że rynek oferuje mnóstwo niebezpiecznych dla zdrowia sposobów na schudnięcie. Kasia z Warszawy zdecydowała się na połknięcie tabletek z larwą tasiemca. W ciągu niecałych czterech miesięcy udało jej się schudnąć 50 kilogramów. Skąd dowiedziała się o tej metodzie? Jak jej ciało zareagowało na eksperyment? Z jakimi zagrożeniami wiąże się dieta tasiemcowa?

Premiera programu „Okiem Ohme. Polka na diecie” w środę, 29 października o godz. 22:00 na TLC.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×