"Oko na Julię". Czy nowe technologie pomagają w miłości? Zobaczcie fragment wakacyjnego love story! [TYLKO U NAS]

Jak znaleźć dziś miłość? Czy nowe technologie w tym pomagają? "To współczesna opowieść o tym, jak bardzo ludzie pragną kontaktu ze sobą" - mówi Kim Nguyen, reżyser „Oka na Julię”. Film już 20 lipca wchodzi do kin. Zobaczcie fragment filmu i przekonajcie się, czy media społecznościowe i nowe technologie pomagają w nawiązywaniu nowych relacji.

Multimedia

Ta historia wciąga od pierwszych minut. Gordon (Joe Cole, znany z seriali „Peaky Blinders” i „Czarne lustro”) pracuje w amerykańskiej firmie ochraniającej rurociąg położony na północnoafrykańskiej pustyni. Za pomocą robota-drona bacznie obserwuje oddaloną o tysiące kilometrów okolicę z biura w Detroit.

Pewnego dnia na terenie patrolowanym przez Gordona zjawia się dziewczyna – Ayusha (Lina El Arabi), która zaczyna go intrygować. Chłopak postanawia śledzić ją za pomocą drona i dowiaduje się, że rodzina chce ją zmusić do zamążpójścia ze starszym mężczyzną. Ayusha jest zakochana w innym. Postanawia uciec, a Gordon decyduje się jej w tym pomóc.

"Sicario 2: Soldado". Teatr dwóch aktorów, czyli Josh Brolin i Benicio del Toro dają czadu!Zobacz więcej

W międzyczasie umawia się za pomocą aplikacji na randkę w swoim rodzimym mieście. Dziewczyna, z którą się spotyka, nie może uwierzyć, że wykonuje podobną pracę. „Nigdy o czymś takim nie słyszałam” – komentuje.

"OKO NA JULIĘ" - PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT FILMU

"OKO NA JULIĘ" W KINACH OD 20 LIPCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×