"Oko na Julię" zwiastun. Gwiazdor seriali BBC i Netflix w nietypowym love story! Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Już 20 lipca do kin wchodzi współczesna opowieść o Romeo i Julii, która nie raz was zaskoczy. To love story widziana z perspektywy… drona, w reżyserii Kima Nguyena, autora nominowanego do Oscara® filmu "Wiedźma wojny”. Zobaczcie zwiastun filmu "Oko na Julię"!

Multimedia

OKO NA JULIĘ - FABUŁA

​Gordon (Joe Cole, znany z seriali „Peaky Blinders” i „Czarne lustro”) pracuje w amerykańskiej firmie ochraniającej rurociąg położony na północnoafrykańskiej pustyni. Za pomocą robota-drona bacznie obserwuje oddaloną o tysiące kilometrów okolicę z biura w Detroit.

Pewnego dnia na terenie patrolowanym przez Gordona zjawia się dziewczyna – Ayusha (Lina El Arabi), która zaczyna go intrygować. Chłopak postanawia śledzić ją za pomocą drona i dowiaduje się, że rodzina chce ją zmusić do zamążpójścia ze starszym mężczyzną. Ayusha jest zakochana w innym. Dziewczyna postanawia uciec, a Gordon decyduje się jej w tym pomóc.

Polski film jednym z filmów otwarcia festiwalu Nowe Horyzonty 2018! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

OKO NA JULIĘ - PREMIERA

Ta pustynna wersja Romeo i Julii wciąga Gordona bez reszty. – Dowiedziałem się, że chcesz uciec z chłopakiem do Europy. Zobaczyłem, że naprawdę się kochacie, dlatego chcę wam pomóc – mówi Gordon do oddalonej o tysiące kilometrów dziewczyny, która budził jego coraz większą fascynację. Ta wzruszająca historia zakochanej pary, która przywodzi na myśl znaną wszystkim historię Romeo i Julii nie raz was zaskoczy. Plan Gordona okazuje się nie iść po jego myśli. Sytuacja na tyle się komplikuje, że musi przekroczyć kompetencje w swojej pracy. A niespodziewany bieg gwałtownych wydarzeń wpłynie także na jego historię.

"Oko na Julię" to love story, gdzie zaawansowana technologia zbliża do siebie ludzi oddalonych o tysiące kilometrów, którzy w innych okolicznościach mogliby się nigdy nie spotkać. Film w kinach już 20 lipca. Dystrybutorem jest Against Gravity.

Serwis Telemagazyn.pl jest patronem medialnym filmu "Oko na Julię".

"OKO NA JULIĘ" W KINACH OD 20 LIPCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×