"Oko za oko". Anna w objęciach przyjaciela Kingi Zduńskiej z "M jak miłość"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Małżeństwo Wysockich z serialu "Oko za oko" rozpadło się przez kochankę Macieja - Natalię. Już wkrótce Anna postanowi odpłacić się byłemu mężowi za zdradę. Pomoże mu w tym przyjaciel Kingi Zduńskiej z "M jak miłość", w tej roli Piotr Bajtlik.

Multimedia

"Oko za oko" w środy i czwartki, o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach „Oko za oko” Anna (Dominika Łakomska) odkryje, że kochanka Macieja (w tej roli Weronika Jaskółka) spodziewa się dziecka i postanowi odpłacić Wysockiemu (Łukasz Konopka) pięknym za nadobne.

Prawniczka zacznie spotykać się z trenerem swojego syna - Mateuszem, w którego wcieli się Piotr Bajtlik. Aktora możecie pamiętać z roli Adama - przyjaciela Kingi Zduńskiej ze studiów w serialu "M jak miłość". Prawniczka oprócz kochanki męża,będzie miała również kłopoty z córką. W 3. odcinku "Oko za oko" dostanie bowiem informację ze szkoły, że Zuza (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) poszła na wagary.

Alicja Wieniawa - Narkiewicz w nowym serialu TV4! To siostra Julii Wieniawy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Anna będzie szukać córki przez kilka godzin, coraz bardziej przerażona… Aż trafi na Zuzę w mieszkaniu jej koleżanki – Kaliny. Obie nastolatki będą kompletnie pijane. A Wysocka rzuci w końcu, lodowatym tonem:

No, dziewczynki... Szukam was po całej Warszawie. Drzwi były otwarte... Wpadłam na imprezę! Widzę, że zadbałyście o wszystko – fajeczki są, winko też… Włoskie. Znakomity wybór! Pamiętasz, Zuziu, nasze ostatnie wakacje w Toskanii? Było super, nie? No, ale dziewczynki… Wszystko, co dobre, szybko się kończy! Zbieraj się, jedziemy.

Co będzie dalej? Czy Anna na złość byłemu mężowi będzie romansować z trenerem syna?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×