"Oko za oko". Burzliwe starcie Anny i Macieja. Zobacz przedpremierowy fragment 1. odcinka [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pierwszy odcinek "Oko za oko" będziemy mogli obejrzeć już niebawem. Na chwilę przed jego premierą prezentujemy Wam fragment, w który główni bohaterowie - Anna i Maciej toczą zawziętą walkę na sali rozpraw. Zobaczcie, jak zapowiada się "Oko za oko".

Multimedia

"Oko za oko" od środy, 3.10.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

Anna Wysocka (Dominika Łakomska) to wzięta pani adwokat. Maciej Wysocki (Łukasz Konopka) – ostry prokurator. Poznajemy ich w dniu rozwodu… i to wyjątkowo burzliwego! W sądzie - walcząc z mężem - Anna poczuje, że rozpada się jej cały świat. Przekonuje prowadzącą sprawę sędzię, że tego małżeństwa nic już nie uratuje, mówiąc o tym jak ono wyglądało i jak mąż ją zdradzał. Maciej wzburzony powtarza, że to pomyłka, za którą przeprosił.
- Przez pomyłkę to można wziąć cudzy płaszcz z szatni, ale nie wskoczyć do cudzego łóżka!
- Kiedy dochodzi do zdrady, winne są obie strony… - próbuje się bronić Wysocki.

Zobacz pierwszy zwiastun nowego serialu twórców "M jak miłość"! [DATA PREMIERY]Zobacz więcej

Oboje są bliscy są wybuchu, gdy nagle na salę wparowuje Zuza, ich nastoletnia córka (Alicja Wieniawa-Narkiewicz). Wysoccy zamierają przerażeni. Anna prosi córkę, by nie upierała się przy pozostaniu na sali.
- To nie jest dobry pomysł… To sprawa między mną a twoim ojcem!
- A ja nie jestem sprawą między tobą a moim ojcem?

Kiedy sprawa się wreszcie zakończy, Anna odetchnie z ulgą, w przeciwieństwie do swojego – byłego już – męża. Nie będzie jednak w stanie uspokoić wzburzonej Zuzy. Maciej po przegranej będzie w szoku i pewien, że Anna zmieni wkrótce zdanie. Wysocki nie weźmie tylko pod uwagę jednego...Wsparcia, które dadzą Annie jej przyjaciele. Maria (Marzena Oberkorn) – szefowa prawniczki – kupi nawet Wysockiej „rozwodowy” prezent: elegancką bransoletkę.

Znajomy barman (Enrico Buscema) okaże się za to świetnym powiernikiem – i psychologiem i w pięć minut sprawi, że Anna znów się uśmiechnie.
- Wczoraj byłam kochającą żoną, bezmyślnie wierzącą w każde kłamstwo swojego meża... Eks-męża! A dzisiaj… to jakiś koszmar!
- To chyba wtedy był koszmar, nie? - Nie mogę uwierzyć, że tak długo udawałam przed całym tym światem! - Ja bym się cieszył!

Anna nabiera otuchy, zaczyna patrzeć w przyszłość z większą wiarą w siebie, choć kiedy dowiaduje się, że poprowadzi pierwszą dużą sprawę o morderstwo, przez chwilę waha się czy jest na to gotowa. Zdecydowanie nie jest jednak gotowa na kolejny cios, jaki wkrótce spotka ją ze strony Macieja, który jako prokurator zjawi się nagle w kancelarii razem z agentami CBA – i aresztuje jej szefową! Pracownicy Marii są w szoku. Tylko najmłodszy w zespole Konstanty (Maciej Kosmala) jak zwykle nie traci rezonu, a od całego zamieszania bardziej absorbuje go atrakcyjna prokurator z biura Macieja, która od razu wpadła mu w oko.

Kto jest kim w nowym serialu TV4? Kogo gra Dominika Łakomska, Łukasz Konopka i inni? [GALERIA]Zobacz więcej

Czy Maria naprawdę popełniła przestępstwo? Czy to możliwe, żeby ukrywała dotąd przed Anną swoją prawdziwą twarz? Jak zakończy się kolejne starcie Wysockiej z byłym mężem? I na kogo ze wszystkich znakomitych prawników w swojej pracy będzie mogła liczyć, gdy przyszłość kancelarii zawiśnie na włosku?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×