"Oko za oko". Dominika Łakomska musiała stracić dziewictwo i przeczytać Dostojewskiego, aby dostać się do szkoły teatralnej? Który aktor jej to doradził? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dominika Łakomska, gwiazda nowego serialu Czwórki "Oko za oko", wyznała, że do szkoły teatralnej dostała się dzięki pewnej dość nietypowej radzie. Kto i co jej doradził? Przekonajcie się sami!

Multimedia

"Oko za oko" odcinek 9. w środę, 31.10.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

Dominice Łakomskiej, w wywiadzie na żywo, udało się bardzo rozbawić Wojtka Jagielskiego historią jej podejść do egzaminów na wymarzone studia. Dlaczego powiodło się dopiero za trzecim razem? Jak twierdzi z perspektywy czasu, jako młoda, mało znająca jeszcze życie osoba, nie była wcześniej na to gotowa, ale żartuje też, że pomogła jej również rada starszego kolegi, Eryka Lubosa.

Natalia jest w ciąży! Co na to Maciek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

  • Eryk ze mną usiadł na korytarzu – mówi Dominika Łakomska - jakoś tak chciał się mną zaopiekować, widział że jestem taka zagubiona, że nie bardzo znam to środowisko. Usiadł naprzeciwko mnie i mówi tak: „Słuchaj nie dostaniesz się w tym roku do szkoły aktorskiej, bo po pierwsze jesteś dziewicą, prawda? A po drugie nie czytałaś Dostojewskiego.”
  • W czym się pomylił? – zapytał żartem Wojtek Jagielski
  • W niczym. I powiedział że jak zmienię te dwie rzeczy w swoim życiu, to się na pewno dostanę do szkoły i oto jestem!
  • I co zmieniłaś pierwsze? Dostojewskiego?
  • Najpierw przeczytałam „Idiotę”, wiesz?
  • Rozumiem. „A później go spotkałam”, tak?
  • Niejednego…

Anna w objęciach przyjaciela Kingi Zduńskiej z "M jak miłość"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W szczerej rozmowie w programie Superstacji "Wojtek Jagielski na żywo" Dominika Łakomska opowiadała o życiu prywatnym, a także o kulisach nowego serialu "Oko za oko", w którym w jednej z głównych ról - obok Łukasza Konopki - możemy ją oglądać w środy i czwartki o godz. 21 w telewizyjnej Czwórce. "Oko za oko" to serial o zawodowych i uczuciowych perypetiach czworga świetnych warszawskich prawników oraz o kryminalnych zagadkach, jakie rozwiązują w poszukiwaniu dowodów w prowadzonych przez siebie sprawach. Dominika Łakomska gra Annę Wysocką, zdolną adwokat, po własnym rozwodzie wybijającą się na życiową i zawodową niezależność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×