„Oko za oko”. Kto jest kim w nowym serialu TV4? Kogo gra Dominika Łakomska, Łukasz Konopka i inni? [GALERIA]

Już niebawem widzowie Czwórki zobaczą 1. odcinek nowego serialu pt. „Oko za oko”. Kto jest kim w serialowej opowieści o zawodowym i uczuciowym życiu czwórki świetnych warszawskich prawników? Poznajcie bohaterów "Oko za oko".

Multimedia

"Oko za oko" od środy, 3.10.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

Oko za oko. Ząb za ząb. Przyjaźń za przyjaźń. Miłość za miłość… Gdy bliscy sobie ludzie znajdą się po przeciwnych stronach barykady, emocje aż kipią a walka może stać się wyjątkowo zacięta. Wiedzą o tym doskonale specjalizująca się w sprawach rozwodowych mecenas Anna Wysocka i jej mąż prokurator Maciej Wysocki, ale dopiero w czasie swojego rozwodu przekonują się na własnej skórze co to znaczy. Niegdyś szczęśliwi małżonkowie teraz skłóceni rodzice, prywatnie utrzymują kontakt głównie ze względu na dobro dzieci, a zawodowo toczą ostre boje, reprezentując przeciwne strony w sądzie.

Temperatura ich sporów udziela się ich młodszym współpracownikom, pełnemu tupetu mecenasowi Konstantemu Litwickiemu oraz wyjątkowo ciętej i bardzo atrakcyjnej prokurator Izabelli Gryc, których twardej i ambitnej rywalizacji w pracy towarzyszy specyficzny „flirt”, oparty na wzajemnych uszczypliwościach, impertynencjach i prowokacyjnych wyzwaniach.

Alicja Wieniawa - Narkiewicz w nowym serialu TV4! To siostra Julii Wieniawy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W każdej ze spraw, w której stoją po przeciwnych stronach, Anna i Maciej - analizując dowody i poszukując argumentów - muszą rozwiązać tę samą zagadkę. Choć grają przeciw sobie, każde z nich musi przede wszystkim poznać prawdę i oboje liczą na to, że będzie ona po ich stronie i zapewni im wygraną w sądzie. Rozwiązując cudze problemy, Wysocka jednocześnie boryka się z kłopotami prawnymi swojej kancelarii, na której właścicielce, Marii Zakrzewskiej-Witt, szefowej, przyjaciółce i mentorce Anny, zaciążyło bardzo poważne oskarżenie. Zarzuty jakie postawiono Marii i akcja prokuratury, kierowana przez Macieja, jest dla Anny szokiem. Wysocka jest pewna, że sprawa została sfingowana lub że to nieporozumienie, ale próbując je wyjaśnić napotyka na coraz bardziej niepokojące i tajemnicze tropy…

W rolach głównych występują Dominika Łakomska, Łukasz Konopka, Kaja Walden i Maciej Kosmala. Kto jest kim w serialu "Oko za oko"? Poznajcie bohaterów serialowej nowości TV4!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • z ciekawości obejrzę pierwszy odc. i zobaczymy co będzie dalej (gość)

    TV4 ma ostatnio więcej własnych produkcji i to coraz mniej w stylu paradokumentów. To jest na plus choć niestety żadna z produkcji tej stacji nie przykuła jeszcze mojej uwagi na dłużej. Może z tą będzie inaczej. Dobrze byłoby też moim zdaniem zakończyć już ten trend na sztuczne paradokumenty w tv. Teraz jest z kolei moda na tureckie seriale. Dziwne, że w TV4 jeszcze ich nie ma. Są dosyć popularne więc mogłyby przysporzyć widzów stacji. Zwłaszcza gdyby sięgnięto nie po te przeciętne, a po te naprawdę dobre. Np. Kara Para Ask, Olene Kadar, 20 Dakika. Dwa pierwsze od dawna są dostępne w internecie, Tego trzeciego długo nie było, ale wreszcie jest. Fajnie byłoby gdyby pojawiły się też w tv, bo mają wartką akcję i ciekawą nieckliwą tematykę.

    16.09.2018 15:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×