"Oko za oko". Nowy serial o prawnikach jesienią w Czwórce! Co wiemy o produkcji z Dominiką Łakomską i Łukaszem Konopką w rolach głównych? [ZDJĘCIA]

To już pewne, Serial "Oko za oko" trafi na antenę telewizyjnej Czwórki już jesienią tego roku. Telewizja Polsat podjęła decyzję o zamówieniu pierwszego sezonu nowej produkcji firmy Artrama. Co wiemy o serialu z Dominiką Łakomską i Łukaszem Konopką w rolach głównych?

Multimedia

„Oko za oko” to obyczajowy serial rozgrywający się w środowisku warszawskich prawników. Głównymi bohaterami produkcji jest małżeństwo Anny i Macieja Wysockich grane przez Dominikę Łakomską oraz Łukasza Konopkę. Ona jest adwokatem, a on prokuratorem - poznajemy ich w dniu, w którym się rozwodzą. Zdjęcia do trzech pilotażowych odcinków produkcji realizowane były w kwietniu i maju tego roku.

W rolach głównych zobaczymy Dominikę Łakomską ("Egzamin z życia", "Klub szalonych dziewic", "M jak miłość") oraz Łukasza Konopkę ("Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Szpilki na Giewoncie").

Nowe osoby w obsadzie serialu TVN! Kto dołączył do produkcji? Pierwsze zdjęcia z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Za scenariusz serialu odpowiada Jarosław Kamiński, reżyseruje Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej.

Cieszę się, że pilotowe odcinki spodobały się stacji, a serial zebrał bardzo dobre pierwsze recenzje. Silną stroną tej produkcji z pewnością są wspaniali aktorzy. Jest energia, jest „ogień”. Teraz skupiamy się na intensywnej pracy nad kolejnymi odcinkami. - mówi Uruszula Kołodziej.

Spółka Artrama odpowiedzialna jest za produkcję takich serialowych hitów jak: „Na dobre i na złe”, „Na sygnale”, „Barwy szczęścia”, czy „W rytmie serca”. W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu serialu "Oko za oko".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aaaa (gość)

    Polsat też chce mieć takie swoje 'Prawo Agaty' no nie wiem jak to ugryźć "Lekarze na start" też miały być wow....

    08.06.2018 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×