„Oko za oko” odcinek 5. Dariusz Kordek w serialu! Anna i Konstanty będą bronić oskarżonego o śmierć pacjentki chirurga [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W najbliższych odcinkach nowego serialu Czwórki „Oko za oko” wystąpi Dariusz Kordek. Aktor wcieli się w postać oskarżonego o śmierć pacjentki chirurga, którego bronić będą Anna i Konstanty. Co jeszcze czeka bohaterów serialu?

Multimedia

"Oko za oko" odcinki 5. w środę, 17.10.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

W piątym odcinku serialu "Oko za oko" profesor Bińczyc (Dariusz Kordek) prosi Annę (Dominika Łakomska) i Konstantego (Maciej Kosmala) o reprezentowanie go w sądzie przeciw obwiniającej go o błąd lekarski rodzinie zmarłej pacjentki, w której ciele po operacji zaszyto gazik.

Bińczyc twierdzi, że ma do czynienia z naciągaczami i podaje zgoła inny powód zgonu. Przekonuje też, że stawką w tej sprawie jest coś znacznie ważniejszego niż jego własna reputacja. Z ramienia prokuratury sprawę prowadzi Iza (Kaja Walden) z biura Macieja (Łukasz Konopka). Poszukując prawdy o przyczynie śmierci Piaseckiej, prokuratura i obrona niezależnie od siebie odkrywają kolejne zaskakujące fakty, związane zarówno z rodziną zmarłej, jak i samym lekarzem i jego współpracownikami. Okazuje się, że profesor ma kilka słabości, a wśród nich, oprócz kobiet, są też takie, które mogą rzutować na jego karierę…

Czy Bińczyc naprawdę jest niewinny? Czy wyjaśnieniem okaże się błąd, pech, wypadek czy… morderstwo?

Natalia jest w ciąży! Co na to Maciek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie mniej pechowo układają się też sprawy prywatne prokuratora Wysockiego. W jego staraniach by poprawić relację z byłą żoną nie pomagają mu kolejne niezapowiedziane odwiedziny Natalii (Weronika Jaskółka) – tuż przed tym jak Anna przychodzi zostawić u niego Franka (Bartosz Pytka). Maciek znów znajduje się w niezręcznej sytuacji wobec byłej żony i syna, który zadaje mu pytania o Natalię i o to co zaszło między nim a Anną.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×