"Oko za oko" odcinek 9. Natalia jest w ciąży! Co na to Maciek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kochanka ma dla Maćka niespodziankę - spodziewa się dziecka! Co na to Wysocki? Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku serialu "Oko za oko"!

Multimedia

"Oko za oko" odcinek 9. w środę, 31.10.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

W 9. odcinku "Oko za oko" Wysockiego (Łukasz Konopka) odwiedza w biurze Natalia (Weronika Jaskółka) z „radosną” wiadomością, że spodziewa się jego dziecka. Reakcja Maćka jest daleka od entuzjazmu i obrażona kochanka wychodzi. Przypadkiem o ciąży Natalii dowiaduje się Zuza (Alicja Wieniawa-Narkiewicz). Dziewczyna jest zdruzgotana i bije się z myślami, czy powinna powiedzieć o tym matce (Dominika Łakomska).

Alicja Wieniawa - Narkiewicz w nowym serialu TV4! To siostra Julii Wieniawy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem beztroski i bardzo rozrywkowy styl życia Litwickiego (Maciej Kosmala) w jednej chwili legnie w gruzach, gdy po miło spędzonej nocy z nową dziewczyną nastąpi szokująca pobudka. Do drzwi dobija się komornik z nakazem eksmisji. Konstanty wpada w panikę, tym większą, że nie może dodzwonić się do ojca, będącego właścicielem mieszkania i niewyczerpanym dotąd źródłem pieniędzy na pokrycie sporych wydatków Kostka. Dziewczyna , zawiedziona, że Kostek nie jest jednak bogatym członkiem palestry, znika.Gdzie zatrzyma się Konstanty, gdy komornik wystawi jego walizkę za drzwi? I jak, bez pomocy ojca, spłaci zaciągnięte dotąd długi?

W międzyczasie detektyw (Wojciech Słupiński) zdobywa zaskakujące informacje na temat Jana Marii (Arkadiusz Brykalski), który po śmierci matki przejął po niej kancelarię i jako nowy szef daje się we znaki Annie i Konstantemu. Okazuje się, że kilka lat wcześniej uzależnił się od hazardu i z powodu długów zaczął pracować dla mafii.Czy detektyw zdobędzie dowód na to, że Zakrzewski-Witt łamie prawo? A jeśli tak… czy Anna go wykorzysta?

Bunt i wyskoki Zuzy oraz pogrzeb Marii [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×