"Oko za oko" odcinki 7. i 8. Prokurator w miłosnych sidłach, zemsta za odtrąconą miłość i szkolny stalking! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+DUŻO ZDJĘĆ]

Przed nami 7. i 8. odcinek serialu "Oko za oko" TV4. Tym razem na widzów czeka prokurator w miłosnych sidłach, zemsta za odtrąconą miłość i szkolny stalking! Sprawdźcie, co wydarzy się w serialu "Oko za oko"!

Multimedia

"Oko za oko" odcinki 7. i 8. w środę, 24.10.2018 i w czwartek, 25.10.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

"OKO ZA OKO" - ODCINEK 7.

Wysocki (Łukasz Konopka) nie chce się angażować, ale Natalia (Weronika Jaskółka) stara się go zatrzymać przy sobie, używając całego swojego uroku i seksapilu, któremu Maciek nie potrafi się oprzeć.

Anna (Dominika Łakomska) z rozmowy z Frankiem (Bartosz Pytka) orientuje się, że Zuza (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) ma problemy w szkole. Informuje o tym Maćka, nie podejrzewając, że oburzony ojciec nie będzie przebierał w środkach, by obronić córkę przed szkolnym prześladowcą, co przyniesie kolejne kłopoty… Czy interwencja Szlabana (Sebastian Konrad) i Maćka przemówi złośliwemu Igorowi do rozsądku? Jak zareaguje na to Zuza? Czy matka chłopaka, ostra dziennikarka, zemści się na prokuratorze omijającym przepisy?

Bunt i wyskoki Zuzy oraz pogrzeb Marii [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Tymczasem do prokuratury trafia sprawa morderstwa żony policyjnego celebryty - komisarza Napieralskiego. Gdy jedną z podejrzanych okazuje się dobra znajoma Izy (Kaja Walden), Monika, prokurator Gryc w tajemnicy przed wszystkimi postanawia pomóc przyjaciółce. Prosi kompletnie zaskoczonego Konstantego (Maciej Kosmala), by podjął się – pro bono - reprezentowania Moniki, a w zamian za skuteczną jej obronę obiecuje umówić się z nim na kolację. Kostek jest spłukany, ale nie byłby sobą, gdyby nie podchwycił okazji i nie zaproponował kolacji ze śniadaniem… Jaki finał będzie miała sprawa Moniki oraz ten układ między Konstantym a Izą?

"OKO ZA OKO" - ODCINEK 8.

W 8. odcinku serialu rozstrzygną się losy samej kancelarii, którą po śmierci Marii Zakrzewskiej-Witt Anna i Konstanty uratowali przed zamknięciem i niesławą. Na odczytaniu testamentu Marii okazuje się, że wyłącznym nowym właścicielem kancelarii jest jej syn, Jan Maria Zakrzewski-Witt, który arogancko daje Annie do zrozumienia, że nie będzie miał skrupułów wykorzystując swoją władzę. Widać też, że nie wybaczył Annie, że przed laty zostawiła go dla Macieja. Kiedy Wysocki i i Zakrzewski-Witt wpadają na siebie w sądzie, ich wymiana zdań omal nie kończy się bójką…

Dariusz Kordek w serialu! Anna i Konstanty będą bronić oskarżonego o śmierć pacjentki chirurga [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zuza spotyka się z ojcem, który próbuje wytłumaczyć, że chciał jej tylko pomóc i że nie mógł pozwolić, by sama zmagała się z nagonką szkolnego kolegi. Tymczasem w sprawie śmierci żony policjanta, w której wszystkie znane fakty i dowody niezbicie świadczą przeciw Monice, Konstanty i Anna z pomocą Detektywa oraz… z pozoru najmniej oczywistego sojusznika, dokonują cudów, docierając do kilku dobrze skrywanych tajemnic.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sezon 2 (gość)

    Czekam na info o 2 sezonie!

    22.02.2019 17:21
  • Hej (gość)

    Kiedy 2 sezon??

    22.02.2019 17:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×