"Oko za oko". Zwiastun nowego serialu twórców "M jak miłość"! Premiera w TV4! [WIDEO+DATA PREMIERY]

Już 3 października 2018 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowego serialu "Oko za oko". Produkcja będzie emitowana dwa razy w tygodniu. Zobacz pierwszy zwiastun serialu twórców "M jak miłość"!

Multimedia

"Oko za oko" od środy, 3.10.2018 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

"Oko za oko" to obyczajowy serial rozgrywający się w środowisku warszawskich prawników. Głównymi bohaterami produkcji jest małżeństwo Anny i Macieja Wysockich grane przez Dominikę Łakomską oraz Łukasza Konopkę.

Kiedy premiera nowego serialu o prawnikach Czwórki? Co wydarzy się w pierwszym odcinku? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ona jest adwokatem, a on prokuratorem - poznajemy ich w dniu, w którym się rozwodzą. Widzowie w serialu poznają także prokurator Izabelę Gryc i mecenasa Konstantego Litwickiego, którzy rywalizują ze sobą przy tych samych sprawach sądowych. W role te wcielą się Kaja Walden i Maciej Kosmala.

Za scenariusz serialu odpowiada Jarosław Kamiński, reżyseruje Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej (współtworząca serial "M jak miłość"). Spółka Artrama odpowiedzialna jest za produkcję takich serialowych hitów jak: "Na dobre i na złe", "Na sygnale", "Barwy szczęścia" czy "W rytmie serca".

Polskie seriale jesień 2018. Co oglądać jesienią w telewizji?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×