"Okręt 2" odcinek 1. Dowódca U-boota Johannes Von Reinhartz otrzymuje nową misję [CO SIĘ WYDARZY]

Akcja drugiego sezonu serialu "Okręt" rozpoczyna się w grudniu 1942 r. W 1. odcinku dowódca U-boota Johannes Von Reinhartz otrzymuje nową misję. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku "Okrętu 2"!

Multimedia

"Okręt" sezon 2. odcinek 1. w niedzielę, 17.05.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

"Okręt" to serialowy wojenny dramat, inspirowany bestsellerową powieścią Lothara-Günthera Buchheima i nominowanym do Oscara dziełem Wolfganga Petersena pod tym samym tytułem. Koprodukcja Sky Deutschland, Bavaria Fiction i Sonar Entertainment ukazuje trudną rzeczywistość II wojny światowej poprzez zestawienie dwóch fabuł toczących się równolegle na lądzie i morzu.

"Okręt" powraca z 2. sezonem! Jakie inne seriale i filmy oglądać w maju na Epic Drama? Zobacz więcej

W 1. odcinku 2. sezonu serialu "Okręt" akcja rozgrywa się w La Rochelle, w 1942 r. U-Boot U-612 jest gotowy do dziewiczego rejsu pod dowództwem kapitana Klausa Hoffmanna (Rick Okon). Tymczasem na lądzie życie Simone Strasser (Vicky Krieps) wymyka się jej spod kontroli. Dowódca U-boota Johannes Von Reinhartz (Clemens Schick) otrzymuje nową misję; Margot (Fleur Geffrier) i Simone pomagają Goldblattom uciec z La Rochelle; w Nowym Jorku Hoffmann pragnie wrócić do domu i walczyć o swoje dobre imię.

Nowy sezon to pełne napięcia sceny i zwroty akcji, ale również pogłębione psychologicznie studia postaci. Zdjęcia realizowano m.in. w La Rochelle, Manchesterze, Liverpoolu, Pradze i na Malcie. Za reżyserię i scenariusz drugiego sezonu serialu jest odpowiedzialny Matthias Glasner oraz Rick Ostermann. Zdjęcia zrealizowali David Luther i Philipp Blaubach. Serial "Okręt" będzie emitowany tylko na kanale Epic Drama. Koncern Viasat World posiada wyłączne prawa do dystrybucji filmu na wybranych rynkach międzynarodowych.

Wojenny serialowy dramat powraca do telewizji! Pełne napięcia sceny i zwroty akcji w 2. sezonie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×