"Okręt 2" odcinek 2. Berger otrzymuje informacje, które mogą umożliwić powrót Hoffmanna. Uda się? [CO SIĘ WYDARZY]

Grudzień 1942 r. Dowódca U-boota Johannes Von Reinhartz otrzymał nową misję. W 2. odcinku 2. sezonu serialu "Okręt" prawnik Berger będzie próbował udowodnić, że jest cenny dla Hitlera. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Okrętu 2"!

Multimedia

"Okręt" sezon 2. odcinek 2. w niedzielę, 24.05.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

U-Boot U-612 jest gotowy do dziewiczego rejsu pod dowództwem kapitana Klausa Hoffmanna (Rick Okon). Tymczasem na lądzie życie Simone Strasser (Vicky Krieps) wymyka się jej spod kontroli.

Dowódca U-boota Johannes Von Reinhartz otrzymuje nową misjęZobacz więcej

W 2. odcinku 2. sezonu serialu "Okręt" rewelacje Ehrenberga (Franz Dinda) mają poważne konsekwencje dla Wrangla (Stefan Konarske) i załogi U-612. W Nowym Jorku podejrzany prawnik Berger, który obiecał pomóc Hoffmannowi, ma szansę udowodnić, że jest cenny dla Hitlera. Otrzymuje informacje, które mogą umożliwić podróż powrotną Hoffmanna. Forster (Tom Wlaschiha) szuka Goldblatts.

"Okręt" - o serialu

Pierwsza seria wojennego dramatu, inspirowanego bestsellerową powieścią Lothara-Günthera Buchheima i nominowanym do Oscara dziełem Wolfganga Petersena pod tym samym tytułem, zyskała międzynarodowe uznanie krytyków. Koprodukcja Sky Deutschland, Bavaria Fiction i Sonar Entertainment ukazuje trudną rzeczywistość II wojny światowej poprzez zestawienie dwóch fabuł toczących się równolegle na lądzie i morzu. Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się w grudniu 1942 r.

Wojenny serialowy dramat powraca do telewizji! Pełne napięcia sceny i zwroty akcji w 2. sezonie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×