"Okręt 2" odcinek 4. Hoffman czuje się coraz bardziej wyobcowany i zbliża się do Cassandry. Margot znajduje sojusznika [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co wydarzy się w 4. odcinku 2. sezonu serialu "Okręt"? Margot próbowała wyprowadzić Goldblattów z La Roche, teraz Hoffman czuje się coraz bardziej wyobcowany i zbliża się do Cassandry. Sprawdź szczegóły 4. odcinka "Okrętu 2".

Multimedia

"Okręt" sezon 2. odcinek 4. w niedzielę, 7.06.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Margot (Fleur Geffrier) próbowała wyprowadzić Goldblattów z La Roche. Hoffmann (Rick Okon) chce zrobić wszystko, aby opuścić USA i wrócić do Niemiec, gdzie będzie mógł wyjawić prawdę o Ulrichu Wrangelu (Stefan Konarske).

Margot próbuje wyprowadzić Goldblattów z La Roche. Poza miastem Żydzi będą bezpieczni?Zobacz więcej

La Rochelle, 1942 r. U-Boot U-612 jest gotowy do dziewiczego rejsu pod dowództwem kapitana Klausa Hoffmanna. Tymczasem na lądzie życie Simone Strasser (Vicky Krieps) wymyka się jej spod kontroli. Johannes zaprasza swoją załogę do wspólnego pływania. Hoffman czuje się coraz bardziej wyobcowany i zbliża się do Cassandry. Margot znajduje sojusznika. Forster (Tom Wlaschiha) zaznacza swoją obecność w St Rémy.

"Okręt" - o serialu

Pierwsza seria wojennego dramatu, inspirowanego bestsellerową powieścią Lothara-Günthera Buchheima i nominowanym do Oscara dziełem Wolfganga Petersena pod tym samym tytułem, zyskała międzynarodowe uznanie krytyków. Koprodukcja Sky Deutschland, Bavaria Fiction i Sonar Entertainment ukazuje trudną rzeczywistość II wojny światowej poprzez zestawienie dwóch fabuł toczących się równolegle na lądzie i morzu. Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się w grudniu 1942 r.

"Okręt". Niemiecka superprodukcja jest jeszcze mocniejsza? Oceniamy 2. sezon "Das Boot"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×