"Okręt 2" odcinek 5. Margot próbuje uratować Eliasa. Załoga Johannesa podzielona! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co wydarzy się w 5. odcinku 2. sezonu serialu "Okręt"? Margot będzie próbowała uratować Eliasa, a Johannes podejmie kontrowersyjną decyzję. Sprawdź szczegóły 5. odcinka "Okrętu 2".

Multimedia

"Okręt" sezon 2. odcinek 5. w niedzielę, 14.06.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Po tym, jak Margot (Fleur Geffrier) próbowała wyprowadzić Goldblattów z La Roche, znalazła sojusznika. Johannes zaprosił swoją załogę do wspólnego pływania. Coraz bardziej wyobcowany Hoffman (Rick Okon) zbliżył się do Cassandry.

Margot próbuje wyprowadzić Goldblattów z La Roche. Poza miastem Żydzi będą bezpieczni?Zobacz więcej

W 5. odcinku serialu "Okręt" Forster (Tom Wlaschiha) podejmuje zdecydowane działania wobec Anatole'a. Margot robi, co może, aby uratować Eliasa. Wrangel (Stefan Konarske) postanawia zaryzykować. Johannes podejmuje decyzję, która dzieli jego załogę.

"Okręt" - o serialu

Pierwsza seria wojennego dramatu, inspirowanego bestsellerową powieścią Lothara-Günthera Buchheima i nominowanym do Oscara dziełem Wolfganga Petersena pod tym samym tytułem, zyskała międzynarodowe uznanie krytyków. Koprodukcja Sky Deutschland, Bavaria Fiction i Sonar Entertainment ukazuje trudną rzeczywistość II wojny światowej poprzez zestawienie dwóch fabuł toczących się równolegle na lądzie i morzu. Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się w grudniu 1942 r.

"Okręt". Niemiecka superprodukcja jest jeszcze mocniejsza? Oceniamy 2. sezon "Das Boot"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×