"Okręt 2" odcinek 8. Finał 2. sezonu! Rozpoczyna się akcja członków ruchu oporu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami premiera 6. odcinka serialu "Okręt 2". Akcja robi się coraz bardziej emocjonująca! Cassandra zakochała się w Hoffmanie? Żydzi z La Rochelle mają być wysłani do Polski! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Okrętu 2".

Multimedia

"Okręt" sezon 2. odcinek 7. w niedzielę, 5.07.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Pościg Wrangla (Stefan Konarske) za Johannesem doprowadził do dramatycznego spotkania na Atlantyku. Margot (Fleur Geffrier) jest wstrząśnięta szokującą zdradą. Hoffman (Rick Okon) poprosił Cassandrę, aby z nim wyjechała.

Cassandra zakochała się w Hoffmanie? Żydzi z La Rochelle mają być wysłani do PolskiZobacz więcej

W 8. odcinku serialu "Okręt 2" U-boot kieruje się w stronę wybrzeży USA. Na lądzie Hoffmann czeka w swoim pokoju w motelu. Kiedy Duval znika, Margot obawia się najgorszego. Członkowie ruchu oporu rozpoczynają swoją akcję.

"Okręt" - o serialu

Pierwsza seria wojennego dramatu, inspirowanego bestsellerową powieścią Lothara-Günthera Buchheima i nominowanym do Oscara dziełem Wolfganga Petersena pod tym samym tytułem, zyskała międzynarodowe uznanie krytyków. Koprodukcja Sky Deutschland, Bavaria Fiction i Sonar Entertainment ukazuje trudną rzeczywistość II wojny światowej poprzez zestawienie dwóch fabuł toczących się równolegle na lądzie i morzu. Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się w grudniu 1942 r.

"Okręt". Niemiecka superprodukcja jest jeszcze mocniejsza? Oceniamy 2. sezon "Das Boot"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×