Ola Kwaśniewska wyszła za mąż [ZDJĘCIA]

Ślub sezonu za nami, kogo tam nie było...

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DZIŚ ŚLUB OLI KWAŚNIEWSKIEJ ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI ZADOWOLONY ZE ŚLUBU CÓRKI

Sobotni ślub córki byłej pary prezydenckiej był niewątpliwym wydarzeniem towarzyskim. Pojawili się na nim przedstawiciele polityki: posłowie Ryszard Kalisz i Dariusz Rosati, europosłowie Marek Siwiec i Wojciech Olejniczak, a także gwiazdy showbiznesu: Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Edyta Herbuś, Irena Santor, Krystyna Kofta, Olga Lipińska... Do tego przedstawiciele biznesu...

A przed kościołem tłumy mogły podziwiać rewelacyjnie wyglądające - jak zgodnie podkreślają dziennikarze - pannę młodą Aleksandrę Kwaśniewską oraz jej mamę Jolantę.

CZYTAJ TAKŻE: JEST JUŻ ŚLUBNA SUKNIA OLI KWAŚNIEWSKIEJ ŚLUB OLI KWAŚNIEWSKIEJ ODBĘDZIE SIĘ W SEROCKU?

Wszystko było pięknie. Pod katedrę polową Wojska Polskiego młoda para przyjechała mercedesem S 350 CDI 4MATIC. Tam córkę "przejął" Aleksander Kwaśniewski i poprowadził do ołtarza. Było wzruszająco, kiedy młoda para składała przysięgę małżeńską czy wymieniała pierwszy małżeński pocałunek...

Nie obeszło się jednak bez drobnych niedoskonałości. Jak zwrócił uwagę "Fakt", rodzice panny młodej zjawili się na ślubie córki bez swoich małżeńskich obrączek, zaś kiedy świeżo poślubieni wychodzili z kościoła i zaczął padać deszcz, pan młody tak trzymał parasol, że jego żona mokła!

Nie zmienia to faktu, iż zdecydowanie był to ślub ostatniego sezonu.

Komentarze

Skomentuj
  • Natalia (gość)

    Chyba SZTABA a nie SZTAMA

    08.11.2012 19:47
  • Gość (gość)

    mamy i my nasza księżnę Kate. mamy być gorsi od rodziny królewskiej? Tylko po co to zamieszanie? dziewczyna, która jest tylko i wyłącznie celebrytka czego się spodziewała? wszak o to właśnie chodziło?

    23.09.2012 21:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×