Ola Szwed znowu nago?

Ola Szwed (20 l.) jest młoda, ma piękne ciało i oryginalną urodę. Dlatego magazyny dla panów biją się o jej względy. Ostatnio aktorka znowu dostała propozycje rozbieranej sesji.

Multimedia

Jeszcze nie ucichły komentarze po sesji dla Playboya, a w kolejce do Oli znów ustawiło się pismo dla panów. Tym razem jest to CKM. Według naszych informacji młoda aktorka zastanawia się, czy znowu nie zrzucić ciuszków przed obiektywem.

Tylko, czy naprawdę to dobra droga, by stać się gwiazdą wielkiego formatu? Ola Szwed brała już udział we wszystkim możliwych telewizyjnych programach, jeździła na łyżwach, śpiewała i tańczyła.

Niestety nie przekłada się to na ciekawe propozycje aktorskie. Co zrobi Ola nie wiadomo, wiadomo za to jakie życzenie mieliby panowie...

Zobacz również: Jagielski dostał pracę! Gdzie?

Czytaj także: Ola Szwed nago! Ola Szwed nie może się doczekać reakcji mężczyzn na jej sesję w Playboyu Jabłczyńska nie chce pokazać piersi!

Komentarze

Skomentuj
 • KRYTYK (gość)

  WYDAWAŁO MI SIĘ ZE TO MĄDRA KOBIETA I SIĘ POMYLIŁEM JAK KAZDA KOBIETA PAZERNA NA PIENIĄDZE Z RESZTĄ Z KAZDYM PUJDZIE DO ŁUSZKA NAWET TEGO NIEUKRYWA PUBLICZNIE TO KWESTIA CYFEREK NAWET TRZECH OBSŁUGUJE SŁUSZNIE ZE PEWNA STRSZA PANI JEJ PLUNEŁA BO JA BYM TAKĄ CURKĘ ROZNIUSŁ PO SCIANACH SAMA SOBIE JEST WINNA SAMA SOBIE ZASŁUZYŁA NA MIANO TAKIE JAKIE ZAPRACOWAŁA

  28.01.2016 11:26
 • Brunetxxx (gość)

  Jak dla mnie to wogóle się ta murzynka nie podoba! a głowę ma w kształcie gruszki do góry nogami- takie są fakty.

  24.08.2010 09:51
 • zibi (gość)

  Ładna dziewczyna i na prawdę szkoda,że jej atutem jest goła d....i oby tak nie zostało do czasu kiedy przestaną ją pokazywać,bo już ciało nie będzie do pokazywania-szkoda.

  23.08.2010 15:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×