Olga Bołądź to pracoholiczka!

Olga Bołądź, aktorka, która walczy o mercedesa w show "Taniec z gwiazdami" chwali się, że jest nie tylko pracowita, ale jeszcze utalentowana.

Multimedia

Jak sama twierdzi, potrafi naprawdę wiele: - Jestem otwarta na ludzi, znam kilka języków.- mówi Olga Bołądź- Najpewniej czuję się w angielskim i włoskim. Hiszpańskiego trochę zapomniałam, bo nie używałam go od trzech lat. Nie mam kiedy do niego wrócić. Ostatnio po angielsku grałam w filmie - "Kobieta, która śniła o mężczyźnie".

Aktorka nie boi się, że któregoś dnia jej telefon nie zadzwoni z propozycjami. Twierdzi, że wtedy łatwo się przekwalifikuje! - Mogłabym robić wiele rzeczy- zapewnia Olga Bołądź- Kiedyś wyremontowałam swoje mieszkanie, więc potrafię zrobić w nim prawie wszystko. Kładłam nawet płytki, bo tak mnie wkurzyli robotnicy! Jestem magistrem sztuki, znam języki, z łatwością się przekwalifikuję. Wydaje mi się, że jak ktoś lubi być między ludźmi, to odnajdzie się w każdym zawodzie. A ja lubię ludzi i pracę, jestem pracoholikiem.

Czytaj także: Hollywoodzki narzeczony Olgi Bołądź! Facet Olgi Bołądź miał wypadek! Zaskakujące zakończenie ósmego odcinka!

Komentarze

Skomentuj
  • marek67 (gość)

    Jak to jest "grać po angielsku w filmie" - chyba trzeba popracować nad j.polskim ,nie wystarczy tupet ,uroda więcej niż przeciętna ,więc musi czymś nadrobić.

    15.05.2010 14:09
  • Honorek (gość)

    Tak trzymaj, ale nieco mniej "pracoholizmu" a więcej romantycznego rozmyślania. To dla zdrowia lepsze. Życzę Pani ZDROWIA i wielu podróży w sympatycznym towarzystwie!!

    15.05.2010 12:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×