olga kalicka

"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym i ojcem swojego dziecka! Aktorka wydała oświadczenie!

Olga Kalicka to jedna z najciekawszych młodych polskich aktorek, która w dodatku w ostatnich latach pokazywała, że pracę na planie można połączyć z rolą mamy. Obserwując jej Instagram można było wyciągnąć jeden wniosek - sielanka, ale prawda okazała się zupełnie inna. Aktorka właśnie potwierdziła plotki, że rozstała się ze swoim narzeczonym oraz ojcem dziecka.

14.12.2021Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju". Doda: "W show-biznesie trzeba czerwone dywany dzielić z gangsterami i prostytutkami"

Po premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" w sieci zawrzało. Nie tylko ze względu na popularność filmu, ale także przez sytuacje skupiające się wokół byłego związku małżeńskiego Dody i Emila. Doda, w swoim stylu, komentuje wszelkie doniesienia i jednocześnie prowadzi aktywność, przy współpracy z psychologiem, która ma pomóc innym kobietom w wyborze odpowiedniego partnera życiowego.

01.12.2021Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka opowiada o kulisach filmu. Jak poradziła sobie ze śmiałymi scenami seksu? Miała okazję spotkać się z prawdziwymi "Dubajkami"?

"Dziewczyny z Dubaju" to prawdziwy kinowy hit! Jak właśnie poinformował dystrybutor, firma Kino Świat, film "Dziewczyny z Dubaju" w pierwszy weekend wyświetlania na ekranach kin zobaczyło ponad 278 tysięcy widzów! To doskonała okazja, aby zaprezentować Wam wywiad z gwiazdą tej produkcji, Olgą Kalicką.

29.11.2021Dziewczyny z Dubaju

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×