Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcia z profesjonalnej sesji. Barbara Kurdej-Szatan komplementuje córkę Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zachwyca urodą. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pokazała właśnie zdjęcia z profesjonalnej sesji. Skomentowała je m.in. Barbara Kurdej-Szatan.

Multimedia

Sesja zdjęciowa Oliwii Bieniuk

Córka Jarosława Bieniuka i zmarłej w 2014 r. Anny Przybylskiej w październiku 2020 r. skończy 18 lat. Zgodnie z umową, jaką miała z ojcem, do tego momentu ma skupiać się na nauce. Być może tylko dlatego Oliwia Bieniuk wciąż nie pojawia się publicznie. Chętnie publikuje natomiast zdjęcia w mediach społecznościowych.

Córka Anny Przybylskiej opublikowała poruszający wpis z okazji Dnia MatkiZobacz więcej

Ostatnia sesja, w której brała udział, zachwyciła obserwatorów Oliwii. Nastolatka pojawiła się na zdjęciach autorstwa Martyny Milczarek. To portrety, na których doskonale widać piękną twarz córki Anny Przybylskiej. Jest umalowana bardzo delikatnie, a na powiekach ma przyklejone płatki kwiatów.

Pod zdjęciami z sesji pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy Oliwii są pod wrażeniem jej urody. Swój zachwyt wyraziła też Barbara Kurdej-Szatan, która napisała: "Cudoo". Czy ta sesja to początek do wielkiej kariery Oliwii Bieniuk w modelingu?

Dzieci Anny Przybylskiej odwiedziły nowo narodzonego syna Martyny Gliwińskiej i Jarosława BieniukaZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×