Oliwia Bieniuk spotyka się z pasierbem Natalii Siwiec? Córka Anny Przybylskiej komentuje!

Jeszcze kilka dni temu portale plotkarskie huczały, że Oliwia Bieniuk spotyka się z Mateuszem Raduszewskim, pasierbem Natalii Siwiec. Teraz córka Anny Przybylskiej postanowiła odnieść się do tych rewelacji!

Multimedia

Wiele nie trzeba było do zainteresowania mediów. Czułe uściski i wypad do centrum handlowego, aby zjeść z fast foodzie, wystarczyły, żeby zaczęły pojawiać się artykuły o romantycznej relacji Oliwii Bieniuk i Mateusza Raduszewskiego.

Wszyscy komentatorzy zgodnie orzekli, że celebryckie dzieci na pewno są razem i tworzą parę. A jaka jest prawda? O tym powiedziała sama Oliwia Bieniuk, która na swoim Instagramie urządziła sesję pytań i odpowiedzi. Pytania o domniemanego ukochanego oczywiście nie zabrakło.

Oliwia Bieniuk zabawia córkę Natalii Siwiec. Nastolatka ma świetne podejście do dzieciZobacz więcej

Nigdy nie byliśmy razem, znamy się bardzo długo, mamy się ku sobie, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i tak już zostanie ;) - napisała córka Anny Przybylskiej.

Czy to oznacza, że Oliwia Bieniuk spotyka się i randkuje z kimś innym? Wątpliwości zostały szybko rozwiane i na pytanie czy Oliwia ma chłopaka sama zainteresowana odpisała:

Nie mam :)

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×