Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci Anny Przybylskiej: Nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości

Oliwia Bieniuk na kilka tygodni przed 18. urodzinami udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o rodzinie, odejściu mamy i swoich planach. Nastolatka wróciła pamięcią do dnia, w którym zmarła Anna Przybylska.

Multimedia

18 października Oliwia Bieniuk będzie świętowała swoje 18. urodziny. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej na kilka tygodni przed tym wydarzeniem trafiła na okładkę "Vivy". Nastolatka udzieliła pierwszego tak obszernego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o stracie matki. Kiedy aktorka zmarła, jej córka wchodziła w burzliwy okres dojrzewania.

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom. - wyznała Oliwia na łamach "Vivy".

Córka Anny Przybylskiej opublikowała poruszający wpis z okazji Dnia MatkiZobacz więcej

Nastolatka zapytana o to, jakie wskazówki życiowe zostawiła jej mama odparła:

Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc”.

Zobacz galerię

Andrzej Grabowski o karierze aktorskiej Oliwii Bieniuk:

Źródło: WIdeoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • 💔 (gość)

  Szkoda mi ciebie trzymaj sie

  26.12.2020 18:57
 • Gabi (gość)

  Najlepszego zycze.trzymaj sie Olivia.

  21.09.2020 21:12
 • gosc (gość)

  i ucz sie dziecko, wyksztalcenie to podstawa...

  17.09.2020 06:31
 • Rozpoznawanie (gość)

  No i poszły konie po betonie. Fajna dziewuszka była z tej Olivi.

  16.09.2020 15:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×