oliwia bieniuk

"Ania". Łzy po pokazie dokumentu o Ani Przybylskiej! Oliwia Bieniuk opowiedziała nam o swoich wrażeniach po seansie [TYLKO U NAS]

Podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, w specjalnej sekcji pozakonkursowych, zaprezentowano jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat, czyli film przybliżający historię życia Anny Przybylskiej pt. "Ania". Pierwszy publiczny seans produkcji zakończył się burzą oklasków oraz zapłakaną publicznością, która nie mogła powstrzymać emocji.

16.09.2022Ania

"Ania". Jest już oficjalny zwiastun filmu u Annie Przybylskiej! Internauci nie kryją swojego wzruszenia. "Już mi się płakać chce..."

W poniedziałek 12 września opublikowano oficjalny zwiastun filmu "Ania" - opowiadającego o życiu zmarłej przed laty Anny Przybylskiej. Wideo szybko stało się hitem w sieci a internauci, którzy je obejrzeli, nie kryją swojego wzruszenia. "Dajcie spokój, już mi się płakać chce..." - można przeczytać w komentarzach pod zwiastunem.

12.09.2022Ania

"Ania". Krystyna Przybylska oceniła film upamiętniający Annę Przybylską. "Tam jest cała Ania, moja ukochana szalona Ania"

Krystyna Przybylska to matka uwielbianej przez miliony Polaków Anny Przybylskiej, która zmarła po przegranej walce z nowotworem. Po ośmiu latach od śmierci aktorki na ekrany kin trafi film dokumentalny o jej życiu. Najbliżsi Przybylskiej mieli okazję go obejrzeć. - Tam jest cała Ania, moja ukochana szalona Ania: uśmiechnięta, życzliwa dla ludzi i rodziny - mówi mama zmarłej aktorki.

15.08.2022Ania

"Taniec z gwiazdami". Oliwia Bieniuk chce pójść w ślady Anny Przybylskiej! Zdradziła plany na najbliższą przyszłość. Marzy jej się wielka aktorska kariera

Choć Oliwia Bieniuk dopiero zaczyna swoją karierę w polskim show-biznesie, to ma już poważne plany na siebie. Okazuje się, że podobnie jak swoja tragicznie zmarła mama, chce zostać wziętą aktorką. W tym celu postanowiła aplikować na studia aktorskie. O wynikach rekrutacji poinformowała na swoim koncie na Instagramie. Jak jej poszło?

07.08.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×