"On Becoming a God in Central Florida". Zwiastun nowego serialu z Kirsten Dunst w roli głównej!

"On Becoming a God in Central Florida" to tytuł nowego serialu stacji Showtime z Kirsten Dunst i Alexanderem Skarsgårdem w rolach głównych! W sieci pojawił się już zwiastun produkcji. Sprawdźcie, jak zapowiada się nowa czarna komedia.

Multimedia

"On Becoming a God in Central Florida" - o czym jest serial?

Akcja "On Becoming a God in Central Florida" będzie rozgrywać się w latach 90. Serial opowie historię wdowy (Kirsten Dunst), która pracuje za marne grosze w parku wodnym, będącym niczym innym jak gigantyczną piramidą finansową, która doprowadziła wcześniej jej rodzinę do ruiny. Krystal postanawia jednak piąć się po szczeblach kariery, by wkrótce znaleźć się na szczycie Founders American Merchandise.

Geralt i Płotka razem na pierwszym zdjęciu! Internauci zdążyli już ocenić umaszczenie konia?Zobacz więcej

Pierwszy sezon "On Becoming a God in Central Florida" składa się z 10 odcinków, które będą emitowane przez stację Showtime od 25 sierpnia. Autorami scenariusza są Robert Funke i Matt Lutsky. Za reżyserię 1. odcinka odpowiada Charlie McDowell. W rolach głównych wystąpią: Kirsten Dunst, Théodore Pellerin, Ted Levine, Mel Rodriguez, Beth Ditto i Alexander Skarsgard.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun serialu "On Becoming a God in Central Florida". Będziecie oglądać, kiedy trafi już na jeden z polskich serwisów streamingowych?

Zobacz galerię

"On Becoming a God in Central Florida" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×