"Once Upon a Time in Hollywood". Burt Reynolds nie żyje. Co z jego rolą w nowym filmie Quentina Tarantino? [ZDJĘCIA]

Burt Reynolds nie żyje. Aktor znany z takich filmów jak "Uwolnienie", "Mistrz kierownicy ucieka" czy "Boogie Nights" miał 82 lata. Co było przyczyną śmierci i co dalej z jego rolą w nowym filmie Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood"?

Multimedia

Burt Reynolds zmarł w czwartek (6 września) w szpitalu na Florydzie. O jego śmierci poinformował "The Hollywood Reporter". Jak poinformował serwis przyczyną śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia.

Burt Reynolds był gwiazdą kina lat 70. i 80. Największą popularność przyniosły mu role w takich produkcjach jak: "Sto karabinów", "Sam Whiskey", "Skullduggery", "Fuzz", a w końcu "Uwolnienie", "Mistrz kierownicy ucieka" czy "Boogie Nights". W 2008 wystąpił w filmie "Deal". Reynolds również reżyserował i był założycielem Burt Reynolds Dinner Theater, w którym wystawiał sztuki i promował młodych aktorów. W ostatnich latach Burt Reynolds popadł jednak w poważne tarapaty finansowe i zaczął wyprzedawać swój majątek. Na sprzedaż wystawił m.in. kurtkę z filmu "Mistrz kierownicy ucieka" czy złoty zegarek od Sally Field i list napisany do niego przez Katherine Hepburn. Reynolds miał zarobić w ten sposób 2,5 mln dolarów.

Polski aktor zagra Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino! Kim jest?Zobacz więcej

Burt Reynolds miał być jedną z gwiazd nowego filmu Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". W nadchodzących miesiącach miał pojawić się na planie produkcji obok Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie. Na razie nie wiadomo, kto przejmie jego rolę.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×