"Once Upon a Time in Hollywood". Rafał Zawierucha obok Margot Robbie w zwiastunie nowego filmu Quentina Tarantino!

Doczekaliśmy się pełnej zapowiedzi filmu Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". W zwiastunie obok Margot Robbie pojawia się Rafał Zawierucha. Zobaczcie, jak polski aktor wypadł w towarzystwie gwiazd Hollywood.

Multimedia

Pełny zwiastun filmu "Once Upon a Time in Hollywood" już jest, a w nim Rafał Zawierucha, który zagrał u boku Margot Robbie Brada Pitta i Leonardo DiCaprio. Polski aktor w "Once Upon a Time In Hollywood" wcieli się w postać Romana Polańskiego. Słynny reżyser postanowił opowiedzieć historię jego żony Sharon Tate (Margot Robbie), która w sierpniu 1969 roku, będąc w zaawansowanej ciąży, została w swoim domu brutalnie zamordowana przez członków sekty przewodzonej przez Charlesa Mansona.

Jak Rafał Zawierucha poradził sobie jako Roman Polański? Zobaczcie zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood"!

Zobacz galerię

KIM JEST RAFAŁ ZAWIERUCHA?

W rolę Romana Polańskiego wcieli się polski aktor Rafał Zawierucha. Aktor urodził się w Kielcach w październiku 1986 roku. Jedną ze swoich pierwszych ról zagrał w 2009 roku w serialu "Synowie", a następnie mogliśmy oglądać go w "Akademii" (2009) oraz spektaklu telewizyjnym "Sztuka bez tytułu" (2010). Później przyszedł czas na epizody w kolejnych serialach i Rafała mogliśmy zobaczyć w "Strażakach" (2010) oraz "Nowej" (2010).

Polak o roli w filmie Tarantino. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2011 roku Rafał Zawierucha zmierzył się ze swoimi pierwszymi filmami - zagrał w "Wojnie żeńsko męskiej" oraz "Pokaż kotku co masz w środku". Za tymi rolami poszły większe kreacje w serialach - "Siła wyższa" oraz "Przepis na życie". Rok 2011 to także pierwsza główna rola Rafała Zawieruchy, którą zagrał w filmie "Księstwo" w reżyserii Andrzeja Barańskiego. Następnie aktora mogliśmy podziwiać w m.in. "Hotelu 53", "Szpiegach w Warszawie" oraz "Czasie honoru".

Gwiazdorska obsada nowego filmu Quentina Tarantino! Reżyser opowie o morderstwie żony Romana Polańskiego [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rafał Zawierucha w ostatnich latach zaliczył wiele ról epizodycznych. W 2014 roku zagrał we "Wkręconych" Piotra Wereśniaka, "Obywatelu" Jerzego Sturh, "Jacku Strongu" Władysława Pasikowskiego oraz "Mieście 44" Jana Komasy. Rok 2014 przyniósł też pierwszą produkcję, dzięki której Zawierucha stał się rozpoznawalny, a wszystko za sprawą kreacji Romualda Cichonia w "Bogach" Łukasza Palkowskiego. Ostatnio Zawierucha zagrał m.in. w serialu "Pakt", filmie "Powidoki" Andrzeja Wajdy, rosyjskim serialu "Jedynka", serialu "Za marzenia", "Trzeciej połowie", filmie "Plan B" oraz "O mnie się nie martw". Aktor prowadził również w CANAL+ programy "Polska filmowa" i "Europa filmowa".

Komentarze

Skomentuj
  • Gratulacje (gość)

    Gratulacje Rafał, obok Margot wyglądasz jak milion dolców!

    21.05.2019 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×