One związały się z młodszymi partnerami! Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Cielecka i inne. Które gwiazdy należą jeszcze do tego grona?

Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak wygląda codzienne życie celebrytów, dlatego związki gwiazd to temat, który cały czas jest poruszany w mediach. W wielu przypadkach miłość nie zwraca uwagi na wiek. Magdalena Boczarska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska - to gwiazdy, które związały się z młodszymi partnerami. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

Multimedia

Życie prywatne gwiazd to temat, który zawsze nas interesuje. Wielu fanów osób związanych z show-biznesem chce wiedzieć, jak wygląda prywatność ich ulubionych celebrytów. Ciekawe jest przede wszystkim to, czy życie osób z telewizji bardzo różni się od naszego. Chociaż gwiazdy wydają nam się być ludźmi z zupełnie innego świata, to jest jednak sporo rzeczy, które łączą je z każdym z nas. Jednym z takich aspektów jest miłość. Celebryci tak samo jak ludzie, którzy nie żyją w blasku fleszy, poszukują swoich drugich połówek.

Czym jest ciałopozytwność propagowana m.in. przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską, Aleksandrę Domańską?Zobacz więcej

Młodsi partnerzy celebrytek

Magdalena Boczarska, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Kożuchowska to aktorki, które oprócz sukcesów w świecie show-biznesu, osiągnęły jeszcze jeden wyjątkowy cel. Jest nim odnalezienie prawdziwej miłości. Artystki spotkały partnerów, z którymi stworzyły rodziny. Na drodze do prawdziwego szczęścia nie stanął im nawet wiek. Chociaż wszystkie wymienione tutaj gwiazdy są w bliskich relacjach z młodszymi od siebie mężczyznami, to nie wpłynęło to negatywnie na ich związki. Jak widać, nie dla każdego data urodzenia ma duże znaczenie. Kobiet, które zdecydowały się na związek z młodszym partnerem, jest jednak więcej.

Zobacz, jak wygląda teraz córka Katarzyny Skrzyneckiej. Mamy zdjęciaZobacz więcej

Czy Boczarska, Skrzynecka i Kożuchowska są dużo starsze od swoich partnerów? Które celebrytki również wybrały młodszych mężczyzn? Dowiesz się tego z naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Prawda (gość)

    Stare krowy myślą że to coś zmieni za chwilę ktoś zauważy rużnicę .

    30.09.2021 19:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×