Oni zagrali w "Na dobre i na złe"! Edyta Górniak, Ida Nowakowska - one pojawiły się gościnnie w Leśnej Górze! Kto jeszcze?

"Na dobre i na złe" ma już 20 lat! Przez ten czas na planie serialu pojawiło się nie tylko wielu świetnych aktorów, ale także gwiazdy, których zwykle nie kojarzy się aktorstwem! Zagrali tam m.in. Edyta Górniak, Przemysław Saleta i Ida Nowakowska! Kto jeszcze? Sprawdź!

Multimedia

Gwiazdy w "Na dobre i na złe"

Serial "Na dobre i na złe" zbliża się do granicy 1000. odcinków! Już od dwóch dekad widzowie Telewizji Polskiej mogą śledzić losy lekarzy i pacjentów podwarszawskiego szpitala w Leśnej Górze!

Oni są w stanie wyleczyć każdego? Tacy lekarze to tylko w serialach!Zobacz więcej

Na początku głównymi bohaterami serialu byli Kuba i Zosia Burscy, w których wcielili się Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak. Od tego czasu w obsadzie "Na dobre i na złe" pojawiła się cała plejada gwiazd polskiego aktorstwa. Co ciekawe, od samego początku do dziś w serialu gra tylko jedna aktorka, Renata Berger, która wciela się w rolę anestezjolog Jadwigi Ziemiańskiej.

W "Na dobre i na złe" pojawiali się jednak nie tylko aktorzy, ale także inni znani ludzie, którzy na co dzień nie kojarzą nam się aktorstwem. W naszej galerii znajdziecie polskie gwiazdy, które miały okazję zagrać w najdłużej emitowanym polskim serialu medycznym! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Seriale TVP to nie tylko "M jak miłość", "Czas honoru" i "Ranczo"! Oglądaliście je wszystkie?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Takaaaa uwagaaa (gość)

  Wszystko pięknie tylko pomyliliście zdjęcia. Zamiast Rafała Maślaka jest Rafał Maserak... Trochę obciach...

  12.06.2022 09:20
 • Gość (gość)

  Dopiero co premierę miał odcinek numer 800, a serial jest emitowany już od prawie 22 lat (a nie 20, bo od 1999 roku), więc w takim tempie odcinek numer 1000 zobaczymy najwcześniej za 5 lat, więc nie piszcie, że serial jest już na granicy 1000 odcinków, bo do takiej liczby jeszcze mu bardzo daleko.

  24.03.2021 04:52
 • Agggaaaattaaa (gość)

  Pomylili Rafała Maślaka z Rafałem Maserakiem nieźle w sumie imię się zgadza a i nazwisko takie jakby podobne.

  10.10.2019 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×