"Only one. Tylko jeden". Polsat zamknie zawodników MMA w jednym domu! Kiedy premiera nowego reality show?

"Only one. Tylko jeden" to nowe reality show Polsatu, które zadebiutuje w wiosennej ramówce stacji. Program będzie koncentrował się na zawodnikach MMA, którzy zamieszkają w jednym domu! Kiedy premiera "Only one. Tylko jeden"? Szczegóły w tekście poniżej.

Multimedia

"Only one. Tylko jeden" - o czym jest nowe reality show?

„Only one. Tylko jeden” to nowy program Polsatu , w którym 10 zawodników MMA zamieszka pod jednym dachem, gdzie razem będą trenować, rywalizować i walczyć. Zwycięzca "Only one. Tylko jeden" podpisze kontrakt z KSW, czyli największą organizacją MMA w Europie.

Uczestnikami programu będą zawodnicy-amatorzy MMA, którzy w ramach projektu zostaną zamknięci w jednym domu. - Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, decydują walki - informuje portal Wirtualnemedia.pl Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW. - Raz w tygodniu jest walka, przegrany odpada, zwycięzca stoczy trzy walki, a finał odbędzie się na gali KSW - dodaje.

Castingi do nowego reality show Polsatu już wystartowały. Zgłoszenia należy kierować na adres: tylkojeden@polsat.com.pl. Do programu mogą się zgłosić ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę w MMA.

Trybson zakończył sportową karierę Marcina Najmana! Jak poradził sobie brat Mariusza Pudzianowskiego?Zobacz więcej

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, „Only one. Tylko jeden” na antenie Polsatu zadebiutuje wiosną przyszłego roku. Premiera reality show z zawodnikami MMA zaplanowana została na 6 marca 2020 roku, czyli zaraz po "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×