operacja buffalo

"Operacja Buffalo". Charakter zdrady, czyli Brytyjczycy testują bombę atomową. Zaglądamy za kulisy nowego serialu Epic Drama!

Australijski serial „Operacja Buffalo” rzuca światło na jeden z najbardziej kontrowersyjnych okresów w historii. W latach 50., w okresie zimnej wojny, rząd Australii pozwolił Brytyjczykom na przeprowadzenie testów bomby atomowej na pustkowiu na południu kraju. Satyryczna, pełna zwrotów akcji produkcja opowiada nie tylko o testach atomowych, ale pokazuje, jakim próbom zostaje poddana lojalność pracowników bazy wojskowej Maralinga. Przyjaciele i kochankowie stają przeciwko sobie, a rząd przeciwko swojemu narodowi. Sześcioodcinkowy serial można oglądać w każdy czwartek o 21:30 na kanale Epic Drama.

30.06.2021Operacja Buffalo

"Operacja Buffalo". Lata 50., testy nuklearne, MI6 i skomplikowane relacje międzyludzkie. Niezwykły serial o zapomnianej stronie tamtych lat

Australia Południowa, lata 50. Brytyjczycy prowadzą testy nuklearne w sersu południowoaustralijskiej głuszy. Kontrowersyjna historia stała się inspiracją do stworzenia sześcioodcinkowego serialu "Operacja Buffalo", który już od czwartku 17 czerwca o godz. 21:30 możecie obejrzeć na kanale Epic Drama. O czym jest produkcja?

17.06.2021Operacja Buffalo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×