Opole 2017, dzień 3. Gwiazdy finałowego koncertu! Kto pojawi się na scenie? [WIDEO+ZDJECIA]

Trwają próby do wielkiego finału 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Fani z niecierpliwością oczekują jednego z najważniejszych wydarzeń tego wieczoru: koncertu wielkiej gwiazdy i rdzennej Opolanki. Jak powitają Edytę Górniak?

Multimedia

W finałowy wieczór 54. KFPP na opolskiej scenie pojawi się plejada gwiazd i barwnych osobowości. Od rana w Amfiteatrze trwają próby do dwóch gorących koncertów niedzieli. Po raz pierwszy w historii Telewizja Polska zaprasza na specjalne wydarzenia: koncert Od Opola do Opola i After Party.

Od Opola do Opola – koncert w reżyserii Konrada Smugi – jest przeglądem najważniejszych muzycznych dokonań polskiej muzyki w okresie między festiwalami opolskimi. W ten niezwykły wieczór będziemy mogli podziwiać na scenie najznakomitszych polskich artystów i słuchać ulubionych przebojów. Przed opolską publicznością i widzami TVP1 wystąpią: Bracia, Anna Wyszkoni, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Edyta Górniak, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Monika Lewczuk, Margaret z towarzyszącym Włodkiem Pawlikiem i solo, Rezerwat, Jary Oddział Zamknięty, Aleksandra Bogucka i Rafał Brzozowski.

Pusta widownia podczas występu Jana Pietrzaka [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gościem oczekiwanym przez Opolan szczególnie emocjonalnie jest Edyta Górniak, która przyjechała na ten wieczór specjalnie z Los Angeles. Gwiazda pochodzi z ich miasta i szczyci się tytułem Honorowej Obywatelki Opola, jest więc pewne, że na widzów zadziała magia jej nazwiska i jej relacji z tym miejscem.

Wspaniały muzyczny wieczór Od Opola do Opola zacznie się o godz. 20.10, a po dwóch godzinach zamieni się w najhuczniejszą zabawę w sezonie – Telewizja Polska zaprosi widzów na After Party. Jak na imprezową noc przystało, opolska publiczność i widzowie TVP1 będą bawić się przy dźwiękach energetycznych hitów uwielbianych wykonawców: Natalii Szroeder, Formacji Nieżywych Schabuff, Norbiego, Papa D, Bolter, Pectus, Izabeli trojanowskiej, Ryszarda Rynkowskiego, Andrzeja Dąbrowskiego, Kapitana Nemo, Tercetu Egzotycznego, The Chance, Eweliny Lisowskiej, Cleo, Ryszarda Rynkowskiego i Roberta Chojnackiego.

Kasia Cerekwicka zwyciężczynią 2. dnia festiwalu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To nie wszystkie atrakcje tego wieczoru; oprócz licznych niespodzianek w ramach wydarzenia zostaną wręczone nagrody: Nagroda Specjalna Programu 1 Telewizji Polskiej, oraz Nagroda TVP Polonia „Artysta Bez Granic”. Zaś po koncertach, w studio festiwalowym, zostanie wręczona Nagroda Dziennikarzy i Fotoreporterów.

Wszystko wskazuje na to, że Opole i widzów TVP1 czeka długa, szalona noc!

Rafał Brzozowski o premierach na festiwalu w Opolu:

Komentarze

Skomentuj
 • Łukasz (gość)

  Natalia szroedre cześć Łukasz 734647507

  07.12.2017 21:28
 • Siostra (gość)

  Pozdrawiam brata kube

  17.09.2017 21:50
 • Paulina miedź (gość)

  Pozdrowienia dla huberta, mireli,dawida,kuby, Łukasza i reszta 6a

  17.09.2017 21:48
 • Paula m (gość)

  K.c cała 6a z goczałkowic!koffam was

  17.09.2017 21:46
 • Paula (gość)

  Pozdro dla 6a z goczałkowic

  17.09.2017 21:43
 • Paula (gość)

  Pozdrawiam całą 6a z goczałkowic

  17.09.2017 21:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×