Opole 2018. Artyści na próbach. Co zaprezentuje Kasia Kowalska, Sławomir, Margaret, Ruda z "Red Lips" i inni na gigantycznej scenie? [ZDJĘCIA]

Opole 2018 startuje już w najbliższy piątek. Do stolicy polskiej piosenki zjechali już artyści, którzy przygotowują się do swoich występów na... gigantycznej scenie! W tym roku widzowie zobaczą największą scenografię w 55-letniej historii opolskiego festiwalu.

Multimedia

Tegoroczną edycję krajowego festiwalu piosenki uświetnią wielkie gwiazdy i znakomici artyści tacy jak: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Margaret, Katarzyna Moś, Kasia Kowalska, Rafał Brzozowski, Red Lips, Katarzyna Cerekwicka, Sławomir, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Kiljański, Golden Life, Sarsa, Feel i wielu innych.

Część artystów przyjechała już do Opola, a w amfiteatrze trwają każdego dnia próby. Muzycy i wokaliści przygotowują się do swoich występów na... gigantycznej scenie, bo w tym roku widzowie zobaczą największą scenografię w 55-letniej historii opolskiego festiwalu.

Koncert w Opolu zostanie przerwany przez mecz Polska-Chile! Kiedy emisja? [KTO WYSTĄPI W OPOLU? ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Cała scenografia ma ponad 25 metrów wysokości i 60 metrów rozpiętości. Konstrukcja wznosi się 16 metrów ponad dachem sceny w opolskim amfiteatrze. - Każdego roku scenografia festiwalowa staje się coraz większa - śmieje się Leszek Malinkiewicz, szef ekipy budującej scenę. - Ta będzie największa w historii festiwalu opolskiego. Większej tutaj już raczej nie uda się zbudować - dodaje. Projekt sceny przygotował Giorgos Stylianou-Matsis... czytaj więcej.

Co zaprezentuje Kasia Kowalska, Krzysztof Zalewski, Ruda z "Red Lips" i inni na gigantycznej scenie? Zdjęcia z prób do Opola 2018 możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

55. KFPP OPOLE 2018 - DZIEŃ PIERWSZY - W PIĄTEK, 8 CZERWCA, O GODZINIE 19:55 NA ANTENIE TVP1

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×