Opole 2018. Koncert w Opolu zostanie przerwany przez mecz Polska-Chile! Kiedy emisja? [KTO WYSTĄPI W OPOLU? ZDJĘCIA]

Coraz większymi krokami nadchodzi 5. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W tym roku jednak podczas imprezy dojdzie do historycznego wydarzenia, ponieważ... jeden z koncertów zostanie przerwany przez mecz Polska-Chile, a opolski amfiteatr zamieni się w strefę kibica! Kiedy emisja?

Multimedia

55. KFPP OPOLE 2018 - DZIEŃ PIERWSZY - W PIĄTEK, 8 CZERWCA, O GODZINIE 19:55 NA ANTENIE TVP1

55 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu potrwa 4 dni. W piątek widzowie zobaczą przebój na mundial, następnie impreza zostanie przerwana przez mecz Polska-Chile, aż w końcu widzowie będą mieli szansę obejrzeć koncert Debiutów.

Karolak z Pączkami, KASA oraz uczestnicy "The Voice of Poland" i "Idola" w Opolu!Zobacz więcej

Impreza rozpocznie się w piątek (8 czerwca) o godzinie 20.00 koncertem "Przebój na Mundial". Zostanie on przerwany o 20.40, by widzowie mogli obejrzeć transmisję meczu towarzyskiego Polska-Chile. Wówczas opolski amfiteatr zmieni się w strefę kibica, natomiast już po meczu, ok. godziny 23:45 wszystko wróci do normy i publiczność obejrzy opolskie Debiuty. Ten koncert planowano ma potrwać do godziny 1:00 Jacek Kurski, prezes TVP, tak skomentował tę niecodzienną sytuację portalowi wirtualnemedia.pl:

Wielką radością telewizji publicznej jest posiadanie nadpodaży znakomitego kontentu. W połowie czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa świata w piłce nożnej, które transmitujemy na antenach TVP. Zatem termin 8-10 czerwca był jedynym wolnym terminem dla nas i dla opolskiego amfiteatru.

Sobota będzie dniem premierowych piosenek oraz koncertu piosenek kabaretowych i literackich. W niedzielę na widzów czeka Od Opola do Opola oraz przeboje stulecia. Poniedziałek będzie należał do sceny alternatywnej.

Margaret, Sarsa, Gromee, Rafał Brzozowski, Red Lips i inni na konferencji prasowej [DUŻO ZDJĘĆ+PROGRAM FESTIWALU]Zobacz więcej

Tegoroczny festiwal w Opolu to wielkie gwiazdy i znakomici artyści: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Margaret, Katarzyna Moś, Kasia Kowalska, Rafał Brzozowski, Red Lips, Katarzyna Cerekwicka, Sławomir, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Kiljański, Golden Life, Sarsa, Feel i wielu innych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×