Opole 2018. Krzysztof Zalewski i Daria Zawiałow podbili scenę koncertu alternatywnego! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ostatni, 4. dzień 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu stał pod znakiem muzyki alternatywnej. Niewątpliwie największe uznanie publiczności zdobyli Krzysztof Zalewski i Daria Zawiałow. Zobacz zdjęcia z koncertu alternatywnego festiwalu w Opolu!

Multimedia

Po raz drugi w historii, podczas festiwalu w Opolu na scenie pojawili się artyści wykonujący muzykę alternatywną. Koncert zwieńczył 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Donatan tłumaczy się z wybryku wobec Edyty Górniak na ściance. Jego zachowanie było celowe? [WIDEO+ZDJĘCIA}Zobacz więcej

Na alternatywnej scenie pojawili się: Krzysztof Zalewski, którego autorski album "Złoto" spotkał się ze świetnym przyjęciem zarówno krytyków, jak i fanów, Daria Zawiałow - laureatka Fryderyka w kategorii Debiut roku oraz Album roku, Pink Freud - grający muzykę na pograniczu jazzu, punka i rocka, Julia Marcell łącząca muzykę alternatywną z przebojowością, Apteka - jedna z najważniejszych grup polskiej muzyki niezależnej, Jazz Band Młynarski - Masecki łączący klimat międzywojennych dancingów i świeżej aranżacji, Błażej Król - jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, Kasia Lins - obdarzona zmysłowym głosem młoda wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów oraz Maciek Sienkiewicz - DJ i producent.

Wszyscy artyści występujący w koncercie alternatywnym zostali zaproszeni na festiwal przez TVP Kultura. Czytaj więcej w serwisie nto.pl

Wanda Kwietniewska obchodzi 35-lecie pracy artystycznej! Co przyniósł 3. dzień festiwalu? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Opole 2018 za nami!

Komentarze

Skomentuj
  • Adaś (gość)

    Wcale nie Daria i Krzysiu Król był tylko jeden☺

    15.06.2018 21:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×