Opole 2018. Maciej Miecznikowski jako wokalista i konferansjer! Zaśpiewa z Leszczami!

Już jutro rozpocznie się 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Od dawna wiadomo, że jeden z sobotnich koncertów poprowadzi Maciej Miecznikowski. Natomiast niespodzianką jest, że tego samego wieczoru znany wokalista wystąpi w jeszcze jednej roli...

Multimedia

55. KFPP OPOLE 2018 - DZIEŃ DRUGI - W SOBOTĘ, 9 CZERWCA, O GODZINIE 20:20 NA ANTENIE TVP1

W tym roku Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu ma trwać aż cztery dni. W sobotę publiczność będzie uczestniczyć w dwóch koncertach - "Premiery" oraz "Ja to mam szczęście". Gospodarzem drugiego widowiska będzie Maciej Miecznikowski. Jednak znanego wokalisty i prezentera nie zabraknie też na pierwszej ze imprez!

Koncert w Opolu zostanie przerwany przez mecz Polska-Chile! Kiedy emisja? [KTO WYSTĄPI W OPOLU? ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Premiery" rozpoczną się w sobotę (9 czerwca) o 20:20. Na koncercie wystąpią m.in. Future Folk i Marta Gałuszewska. Okazuje się, że w czasie, gdy telewidzowie będą oddawać głosy na swojego ulubionego artystę, scenę przejmie zespół Leszcze. I to nie w byle jakim składzie! Po niemal pięcioletniej przerwie do muzyków dołączy Maciej Miecznikowski, który odszedł z zespołu, by rozwijać karierę solową. Warto pamiętać, że on i Leszcze zdobyli w przeszłości na opolskim festiwalu Nagrodę Dziennikarzy i Nagrodę Publiczności - nic dziwnego, że właśnie to miejsce wybrali na swój wielki come back. Pod nieobecność Miecznikowskiego wokalistą grupy został Kacper Kuszewski, znany widzom z roli w kultowym "M jak miłość".

Następny koncert to "Ja to mam szczęście", podczas którego Janusz Radek, Monika Dryl i inni artyści przypomną twórczość najlepszych tekściarzy minionego stulecia. Widowisko poprowadzi sam Maciej Miecznikowski. Po tym wydarzeniu widzów czekają jeszcze dwa dni festiwalowej zabawy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×