Opole 2019. Edyta Górniak i Roksana Węgiel na próbach w opolskim amfiteatrze! Zaśpiewają razem?

Edyta Górniak i Roksana Węgiel wystąpią w czasie otwierającego 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu koncertu "Od Opola do Opola". Zobacz, jak prezentowały się na próbach!

Multimedia

56. KFPP Opole 2019 - Od Opola do Opola - w piątek, 14.06.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Podczas piątkowego koncertu "Od Opola do Opola", który otworzy 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu wystąpią m.in. Edyta Górniak i Roksana Węgiel, a więc mentorka i jej podopieczna pierwszej edycji "The Voice Kids". Czy zaśpiewają razem?

Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski razem na scenie! Znowu zaśpiewają "Shallow"?Zobacz więcej

Wspólny występ wokalistek raczej nie jest przewidziany. Wiadomo natomiast, że Edyta Górniak zaśpiewa swój wielki hit "To nie ja", dzięki któremu zdobyła drugie miejsce w konkursie Eurowizji w 1994 roku. Co ciekawe, w 1990 r. Górniak otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki "Zły chłopak" z repertuaru Lory Szafran w koncercie Debiuty na festiwalu w Opolu.

Koncert "Od Opola do Opola" ma być prezentacją najważniejszych muzycznych wydarzeń, w okresie pomiędzy festiwalami opolskimi. To także pora na jubileusze – 40. lat na scenie w Opolu będzie świętować Majka Jeżowska. W koncercie wystąpią także m.in. Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Stanisława Celińska, Feel, Varius Manx, Ania Dąbrowska, Piotr Cugowski oraz Kortez.

Ania Karwan, Marcin Sójka i 4Dreames w drugim dniu festiwalu w Opolu! Kto jeszcze wystąpi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×