Opole 2019. Edyta Górniak miała stan przedzawałowy? Wokalistka trafiła do szpitala po próbie do koncertu "Od Opola do Opola"!

Edyta Górniak zasłabła po próbie w opolskim amfiteatrze i trafiła do szpitala. Diwa polskiej sceny muzycznej miała wystąpić podczas otwierającego 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu koncertu "Od Opola do Opola". Czy jej występ dojdzie do skutku? Jaki jest stan zdrowia Edyty Górniak?

Multimedia

W piątek (14.06) o godzinie 16 odbyła się próba Edyty Górniak przed jej występem podczas otwierającego 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu koncertu "Od Opola do Opola". Tuż po jej zakończeniu i powrocie do hotelu wokalistka nagle źle się poczuła. Diwa polskiej sceny muzycznej miała odczuwać bóle w klatce piersiowej. Po wstępnym rozpoznaniu lekarzy, gwiazda natychmiast została przewieziona do szpitala.

Jak donosi Fakt podczas próby Edyty Górniak w opolskim amfiteatrze panował prawie 40 st. C. upał. To właśnie on miał wpłynąć na stan zdrowia gwiazdy. Lekarze jednego z opolskich szpitali, do którego została przewieziona artystka mieli stwierdzić u niej stan przedzawałowy!

Edyta Górniak i Roksana Węgiel na próbach w opolskim amfiteatrze! Zaśpiewają razem?Zobacz więcej

Opole 2019. Edyta Górniak nie wystąpi podczas koncertu "Od Opola do Opola"

Występ Edyty Górniak podczas piątkowego koncertu "Od Opola do Opola", który otworzy 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu zaplanowany był na godz. 22. Edyta Górniak z przyczyn zdrowotnych jednak nie wystąpi w opolskim amfiteatrze. Jak poinformował Tomasz Kammel, artystka wróci jednak na scenę w niedzielę, 3. dnia festiwalu w Opolu.

Edycie Górniak życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Koncert "Od Opola do Opola" ma być prezentacją najważniejszych muzycznych wydarzeń, w okresie pomiędzy festiwalami opolskimi. To także pora na jubileusze – 40. lat na scenie w Opolu będzie świętować Majka Jeżowska. W koncercie wystąpią także m.in. Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Stanisława Celińska, Feel, Varius Manx, Ania Dąbrowska, Piotr Cugowski oraz Kortez.

Co dalej z występem Edyty Górniak? Wróci na scenę opolskiego amfiteatru?Zobacz więcej

Jaki obecnie jest stan zdrowia Edyty Górniak?

Edyta przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu, ma podawane kroplówki. Przeszła szereg badań i po północy powinniśmy mieć pierwsze wyniki. Wtedy okaże się, jak poważny jest jej stan. Czekamy na opinie lekarzy. Jest wiele niepokojących podejrzeń, które teraz trzeba wykluczyć. Jeśli Edyta poczuje się lepiej, to niewykluczone, że jej koncert zostanie przełożony na niedzielę i jednak wystąpi przed opolską publicznością. - powiedział menadżer gwiazdy w rozmowie z Pudelkiem.

Komentarze

Skomentuj
 • adamisko (gość)

  zdrowia

  16.06.2019 18:37
 • Benia (gość)

  Czemu ludzie są tacy podli, szybkiego powrotu do zdrowia.

  16.06.2019 16:07
 • Jadźka (gość)

  Trzeba się jakoś ratować...

  16.06.2019 11:23
 • ewa (gość)

  Złośliwość polska na każdym kroku. Nic dziwnego,że uważają nas za najgorszy,wredny naród.

  16.06.2019 09:47
 • Siakry (gość)

  Wstrętne gadanie ludzi. Wokalistka jest wspaniałą artystką. Pracuje ponad siły. Źyczę zdrowia i siły.

  16.06.2019 08:49
 • Aga (gość)

  Jaka Diwa z tym określeniem to lekka przesada

  15.06.2019 21:55
 • Gość po (gość)

  Jak niechce śpiewać to niech zajmie się czym innym na pozbruk uklada

  15.06.2019 19:56
 • Atu (gość)

  Czas żeby się zabrała do pracy i tak jej nic w życiu nie wychodzi. Madame od siedmiu boleści!

  15.06.2019 19:08
 • Ja (gość)

  Oczywiście niech wraca do zdrowia, ale też niech już dupy nie zawraca swoimi fanaberiami. Nie chce śpiewać (nie może czy nie umie), no to czapka-brama. W Biedrze potrzebują na kasę.

  15.06.2019 18:21
 • Honorata (gość)

  Ja tak sobie myślę,że czas Edyty Górniak minął już co najmniej kilka lat temu.Nie chce się przyznać,że straciła głos a wciąż wymyśla jakies niedyspozycje.Ja oczywiście jej nie wierzę. No i chyba ma problem z akceptacją młodych piosenkarzy,którzy są o niebo lepsi od niej.Ale to jest tylko show biznes.

  15.06.2019 06:10
 • fan zaniepokojony (gość)

  Pani Edyta znów nie wystąpiła. Zdrowia życzymy bo coś dzieje się z Panią wysoce niepokojącego.W Czarnkowie tydzień temu bała się o swoje życie, choć było bezpiecznie! Teraz znów nie zaśpiewała bo wymyśliła stan przedzawałowy. Takie rzeczy występują często w nerwicy lękowej, może trzeba to leczyć???Ale głośno o Pni Edycie jest, choć nie śpiewa, dziwne to wszystko. Mimo to zdrowia tej Pani, bo idą młodzi Artyści co na szczęście nie kapryszą.Uff...

  14.06.2019 23:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×