Opole 2019. Edyta Górniak o tym, co wydarzyło się w piątek w Opolu: Być może za głęboko zanurzyłam się w stresy

Edyta Górniak czuje się już dużo lepiej. Wokalistka po wyjściu ze szpitala zabrała głos w sprawie piątkowego zasłabnięcia, które uniemożliwiło jej występ w opolskim amfiteatrze w ramach koncertu "Od Opola do Opola".

Multimedia

W piątek (14.06) Edyta Górniak przygotowywała się w opolskim amfiteatrze do koncertu "Od Opola do Opola". Tuż po zakończonej próbie i powrocie do hotelu wokalistka jednak źle się poczuła. Lekarze jednego z opolskich szpitali, do którego została przewieziona artystka mieli podejrzewać u niej stan przedzawałowy. Fakt donosił, że podczas próby Edyty Górniak panował prawie 40 st. C. upał i to właśnie on miał wpłynąć na stan zdrowia gwiazdy.

Edyta Górniak miała stan przedzawałowy? Wokalistka trafiła do szpitala!Zobacz więcej

Artystka opuściła już Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu, w którym przeszła szereg badań. Wszystko wskazuje na to, że czuje się już dużo lepiej. Na swoim Instagramie gwiazda postanowiła przeprosić "wszystkich" za odwołanie występu.

Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej. Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości.. ❤️ To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy.. - napisała po wyjściu ze szpitala Edyta Górniak.

Diwa polskiej sceny muzycznej dodała, że nie wyobraża sobie świętować jubileuszu utworu „To nie ja” inaczej, niż w rodzinnym Opolu. Piosenkarka zapewniła fanów na Instagramie, że zrobi wszystko, aby zregenerować organizm i w niedzielę stanąć na scenie.

Oto zwycięzcy konkursu Premier! Co działo się podczas 2. dnia festiwalu w Opolu?Zobacz więcej

Opole 2019. Edyta Górniak zaśpiewa podczas koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"?

W niedzielę w opolskim amfiteatrze odbędzie się wyjątkowy koncert Nie pytaj o Polskę #30latwolności", w którym wystąpią artyści urodzeni po 1989 roku. Będą to m.in. Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Natalia Nykiel czy Dawid Kwiatkowski. Na scenie pojawią się również gwiazdy polskiej piosenki, które zaśpiewają nagrane w ostatnim trzydziestoleciu przeboje, m.in.: De Mono, Kobranocka, Krzysztof Cugowski, Katarzyna Cerekwicka i Piotr Rubik. Czy dołączy do nich również Edyta Górniak? Szczegóły jej niedzielnego występu nie są na razie znane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×