Opole 2019. Edyta Górniak zaśpiewa "To nie ja" podczas koncertu „Nie pytaj o Polskę - #30LATWOLNOŚCI"! Mamy zdjęcia z próby!

Edyta Górniak jest już w pełni sił! Gwiazda pojawiła się w niedziele na próbie generalnej przed koncertem „Nie pytaj o Polskę - #30LATWOLNOŚCI". Wokalistka z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć fotoreporterom. Na jej rękach były widoczne jednak plastry, które miały zakryć ślady po kroplówkach. Zobaczcie, jak się prezentowała!

Multimedia

Edyta Górniak zaśpiewa podczas koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności"!

Tak jak podejrzewaliśmy! Edyta Górniak wróci na scenę opolskiego amfiteatru w niedzielę, 16 czerwca. Gwiazda dołączy do grona wokalistów i wokalistek koncertu "Nie pytaj o Polskę #30latwolności". Tego wieczoru na scenie pojawią się artyści urodzeni po 1989 roku. Będą to m.in. Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Natalia Nykiel czy Dawid Kwiatkowski. Na scenie pojawią się również gwiazdy polskiej piosenki, które zaśpiewają nagrane w ostatnim trzydziestoleciu przeboje, m.in.: De Mono, Kobranocka, Krzysztof Cugowski, Katarzyna Cerekwicka i Piotr Rubik. Edyta podczas koncertu „Nie pytaj o Polskę - #30LATWOLNOŚCI"! zaśpiewa jubileuszowo "To nie ja".

Edyta Górniak o tym, co wydarzyło się w piątek w Opolu: Być może za głęboko zanurzyłam się w stresyZobacz więcej

Przypominamy, że w piątek (14.06) Edyta Górniak przygotowywała się w opolskim amfiteatrze do koncertu "Od Opola do Opola". Tuż po zakończonej próbie i powrocie do hotelu wokalistka jednak źle się poczuła. Lekarze jednego z opolskich szpitali, do którego została przewieziona artystka mieli podejrzewać u niej stan przedzawałowy. Fakt donosił, że podczas próby Edyty Górniak panował prawie 40 st. C. upał i to właśnie on miał wpłynąć na stan zdrowia gwiazdy. Artystka po opuszczeniu szpitala przeprosiła "wszystkich" za zamieszanie.

Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej. Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości.. ❤️ To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy.. - napisała po wyjściu ze szpitala Edyta Górniak.

Edyta Górniak miała stan przedzawałowy? Wokalistka trafiła do szpitala!Zobacz więcej

W niedzielę, 16.06 Edyta Górniak stawiła się już w pełni sił na deskach amfiteatru. Gwiazda uczestniczyła w próbie generalnej tuż przed godziną 13.00. Wokalistka z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć fotoreporterom. Na jej rękach były widoczne jednak plastry, które miały zakryć ślady po kroplówkach. Zobaczcie, jak się prezentowała!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • krzycho (gość)

    Edzia cudownie ozdrowiała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    16.06.2019 23:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×